• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Przejazdowo Główna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przejazdowo i Główna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15887840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27795685 15887840 Na sprzedaż działka o pow. 1250 m2 , zlokalizowana w miejscowości Wielebnów w gminie Łopuszno. Działka w pierwszej linii w stosunku do drogi, płaska, w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową. Wymiary działki: 31 m (front) x 39 m. ...

Wielebnów (Świętokrzyskie, gm. Łopuszno)

115 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15656076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23405744 15656076 Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m², położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna okolica oraz malownicze położenie nieruchomości na cennych przyrodniczo obszar...

Radzewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

208 000 PLN

-
-
851 m2
-
15016630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2 6952312 15016630 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania, nieruchomość gruntowa zabudowana o pow. 3198 m2. Położona między ulicami Puszczańską i Warszawską. Dojazd z obydwu stron. Od strony ulicy Puszczańskiej usytuowany jest murowany dom o pow. użytkowej 136 ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 500 000 PLN

-
-
3198 m2
-
11349735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1,534ha blisko E7 4472 11349735 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Na sprzedaż atrakcyjnie ulokowana działka INWESTYCYJNA w Radomiu przy ulicy Mieszka I o powierzchni 15 534 m kw.  Prestiżowa lokalizacja, w pobliżu drogi wylotowej E7 na Radom - Warszawa (1400 m).  Do centrum: 8 minut...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 330 100 PLN

-
-
15534 m2
-
15830952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26683374 15830952 OKAZJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Na sprzedaż udział 34 w całej nieruchomości, działka 9424 m2 o numerze geodezyjnym 197 zabudowana domem wolnostojącym o pow. ok. 90 m2 oraz budynkiem gospodarczym o ...

Duszniki (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

180 000 PLN (19 zł/m2)

-
-
9424 m2
-
15582512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21824397 15582512 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Mirosławki (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

420 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15582235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820415 15582235 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Noskowo (Wielkopolskie, gm. Września)

115 000 PLN (137 zł/m2)

-
-
840 m2
-
15447461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18771086 15447461 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS Polecam ofertę sprzedaży działki budowlanej z możliwymi warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego , wolnostojącego o pow. zabudowy 80-140m2 , dwie kondygnacje . ...

Pruśce (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

150 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
720 m2
-
15307934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15390915 15307934 Polecam do sprzedaży ładne działki budowlane pod zabudowę jednorodzinne oraz działki wielorodzinne i pod inwestycje deweloperską położone na zachód od Poznania nad jeziorem Bytyńskim w miejscowości Bytyń o powierzchni od 600m2 do 1200 m...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

170 000 PLN (213 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15840840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26786071 15840840 Do sprzedania działka inwestycyjno - usługowa w centrum Lubina, (70 km od Wrocławia), przy ulicy KEN oraz drodze S3, naprzeciwko marketu Castorama. Zjazd bezpośrednio z drogi krajowej 323 (ulica KEN). Świetna lokalizacja na dużą firmę lub salon samoc...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

3 181 800 PLN (600 zł/m2)

-
-
5303 m2
-
15746873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25089257 15746873 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Tarnowskich Górach Bobrownikach!Marzysz o własnym domu w spokojnym miejscu, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!Działka położona jest w cichej i zielonej okolicy, na wzniesieniu z pięknym...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

230 000 PLN (452 zł/m2)

-
-
509 m2
-
15596966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22110959 15596966 Na sprzedaż: Piękna działka budowlana 1000 m² – Świniowice, gmina TworógFilm z drona: https:www.youtube.comwatch?v=bGS1kgsD5AkMarzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dojazdem do większych miast? Ta działka to idealne miejsc...

Świniowice (Śląskie, gm. Tworóg)

135 000 PLN (135 zł/m2)

-
-
1000 m2
-