• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 36

15803410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26294757 15803410 Szukasz działki w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Rybnika, która pozwoli Ci wygodnie zaprojektować dom jednorodzinny z prywatnym ogrodem? Ta oferta spełni te oczekiwania.Parcela położona przy ul. Worcella, ma powierzchnię 1324 m², jest w cało...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

99 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1324 m2
-
15797597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26154212 15797597 Szukasz miejsca pod budowę wygodnego domu w spokojnej, świetnie skomunikowanej części Rybnika? Ta działka to propozycja, która łączy idealny metraż, komplet mediów, wygodny dojazd oraz topową lokalizację blisko centrum i Zalewu Rybnickiego.Parcela je...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

193 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15871070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27456523 15871070 Działka usługowa 1919 m² - przyszłościowa lokalizacja (obok centrum logistycznego MORAJ).Świetna propozycja dla inwestora, który chce wejść w rozwijający się rejon Rybnika. Teren z dużym potencjałem położony przy planowanej strefie usługowoprodukcyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

190 000 PLN (99 zł/m2)

-
-
1919 m2
-
15797602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26154210 15797602 Na sprzedaż duża, płaska działka inwestycyjna o powierzchni 2019 m² w świetnej lokalizacji Rybnik, Orzepowice.Najważniejsze atuty:- Dostępne wszystkie media: WODA, PRĄD, GAZ i KANALIZACJA- kształt prostokąta o bardzo korzystnych wymiarach ok. 87 × 2...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

363 420 PLN (180 zł/m2)

-
-
2019 m2
-
15885279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27721861 15885279 Działka 1916 m² - ogrodzona - gotowe media na działce - basen - ZEBRZYDOWICEIdealna propozycja pod budowę domu z dużym ogrodem w świetnej lokalizacji. Gotowy, zadbany teren z dodatkowymi atutami, które realnie przyspieszają start inwestycji.Najważnie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 000 PLN (156 zł/m2)

-
-
1916 m2
-
15737984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24900616 15737984 Działka budowlana 2057 m² cisza, spokój i świetna lokalizacja - ul. Jabłoniowa!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2057 m², położona w cichej i zielonej okolicy, z szybkim dostępem do infrastruktury miejskiej i doskonałym połączen...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

259 000 PLN (126 zł/m2)

-
-
2057 m2
-
15486503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19635763 15486503 Świetna oferta dla ludzi, którzy szukają ciszy, spokoju i pięknych widoków - w dobrej lokalizacji! Na sprzedaż atrakcyjna działka (19x62) o pow 1075 m2 - w całości BUDOWLANA.Parcela w kształcie prostokąta idealnie nada się na budowę domu w malownicze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

165 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1075 m2
-
15894472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27942793 15894472 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam projekt deweloperski budowy osiedla 9 obiektów z 90-102 lokalami mieszkalnymi łącznie, zlokalizowanego w centrum Rybnika przy ulicy Rudzkiej w odległości...

Rybnik (Wawok) (Śląskie, gm. Rybnik)

2 699 000 PLN (241 zł/m2)

-
-
11201 m2
-
15819323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26576679 15819323 Sprzedaż Gruntu &124; Rybnik Zamysłowska Obwiednia Południowa &124; 1357 m2  Do sprzedaży teren o powierzchni około 1357 m2 zabudowany budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość składa się z działki o numerze 19834 położonej w Rybniku. Nieruchomość...

Rybnik (Zamysłów), Zamysłowska

850 000 PLN (626 zł/m2)

-
-
1357 m2
-
10851656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 80758 10851656 Do sprzedaży działka w ścisłym centrum Rybnika o powierzchni 244 m2 pod budowę obiektu z przeznaczeniem pod usługi (według obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego-31 U- tereny zabudowy usługowej, gdzie dopuszczone są pomieszc...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

520 000 PLN (2 131 zł/m2)

-
-
244 m2
-
15878865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602481 15878865 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 800 m², położona w Rybniku – dzielnica Niewiadom, przy ul. Zygmunta Starego. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznacze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

250 000 PLN

-
-
800 m2
-
15766090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25498265 15766090 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAXNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3979 m², położona w spokojnej i zielonej części Rybnika – Niedobczyce, ul. Zamenhofa.Najważniejsze informacje: Stan prawny uregulowany – pełn...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

329 900 PLN

-
-
3979 m2
-