• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Rykoszyn Gajowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rykoszyn i Gajowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15886991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27773311 15886991 DZIAŁKA 4400 m2 Z WARUNKAMI ZABUDOWY!TYLKO W METROHOUSE! NIE SZUKAJ DALEJ.!Mamy do zaoferowanie atrakcyjną działkę o powierzchni 4400 m2. Cena to 249 tys. zł, czyli niespełna 57 zł za m2. Do działki zostały wydane bezterminowe warunki zabudowy z wszy...

Nowy Jaromierz (Lubuskie, gm. Kargowa)

249 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
4400 m2
-
15885928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Podolszyn Nowy / działka pod dwa bliźniaki 27743832 15885928 PODOLSZYN NOWY I RASZYN I 1 199 000 zł I SPRZEDAŻ I 3200M2 I DZIAŁKANa sprzedaż działka położona  w Podolszynie Nowym, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniowo - usługową . Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego i położona w strefie ozna...

Podolszyn Nowy (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 199 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15885121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717747 15885121 Na sprzedaż działka nr 2027 położona w miejscowości Jurki, gmina Morąg, w malowniczym otoczeniu Mazur Zachodnich. JURKI - Styl życia nie tylko lokalizacjaW cenie koncepcja domu Dom przy Cyprysowej 26 99,11 m², salon + 4 pokojeNieruchomość znajduje ...

Jurki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

140 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15848459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26938219 15848459 ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA NA PRZEDMIEŚCIACH KOŻUCHOWA !!!TYLKO W METROHOUSE!Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1765 m² w cenie 130 000 PLN, dostępna w Kożuchowie, Podbrzezie Dolne, Kolonia Górska. Praktycznie jest to 'goto...

Podbrzezie Dolne (Lubuskie, gm. Kożuchów)

130 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
1765 m2
-
15840528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26777517 15840528 Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by zainwestować w nieruchomość w jednym z najpiękniejszych regionów. Zapraszamy do kontaktu celem uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację działki.Cena działki wynosi 155 000 PLN, co stanow...

Szydłów (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

155 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
1200 m2
-
15786665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25912734 15786665 Działka w Krzewsku k. Elbląga idealne miejsce na Twój dom lub inwestycję w przyszłośćMarzysz o własnym kawałku ziemi z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Elbląga? Ta wyjątkowa działka w Krzewsku to doskonałe połączenie natu...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

125 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
3246 m2
-
15785689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25888987 15785689 Działka w Krzewsku k. Elbląga miejsce, które czeka właśnie na CiebieCzasem czujesz, że pewne miejsca po prostu przyciągają?To uczucie spokoju, przestrzeni i świeżego powietrza, gdy wiesz, że znalazłeś coś wyjątkowego.Ta działka o kształcie prostokąt...

Krzewsk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

125 000 PLN (37 zł/m2)

-
-
3353 m2
-
15762188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25400108 15762188 Działka z potencjałem inwestycyjnym nad jeziorem Narie Gulbity, gm. Morąg Opis nieruchomościNa sprzedaż 50000 m.kw. działka rolna z możliwością podziału położona w malowniczej miejscowości Gulbity, gmina Morąg.Nieruchomość znajduje się w trzeciej li...

Gulbity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

3 750 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
50000 m2
-
15762192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25400107 15762192 Na sprzedaż 4,11ha - działka rolna w Borzynowie (gm. Pasłęk)Marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury? Ta wyjątkowa działka o powierzchni 41 100 m² położona w malowniczej miejscowości Borzynowo (gmina Pasłęk) to doskonała propozycja zarówno...

Borzynowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

238 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
41100 m2
-
15744541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25041705 15744541 Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 6.100 m2 w Czerninie położoną jedynie 10 km od Kołobrzegu !!!Działka znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pod Kołobrzegiem. Jest w kształcie trapezu o wymiarach 173m x 39m -121m x 62m.Prowadzi do niej...

Czernin (Zachodniopomorskie, gm. Dygowo)

350 000 PLN (57 zł/m2)

-
-
6100 m2
-
15682649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23883808 15682649 Ta działka budowlana to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno spokój i bliskość natury, jak i dostęp do udogodnień miejskich.Malbork to miasto atrakcyjne nie tylko ze względu na swoją bogatą historię i zabytki, ale również dzięki dynami...

Malbork (Pomorskie, gm. Malbork)

201 280 PLN (185 zł/m2)

-
-
1088 m2
-
15632987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22880666 15632987 Na sprzedaż działka budowlana o łącznej powierzchni 5480m2 w Starowej Górze . Całość jest podzielona na 3 osobne działki. Media w drodze dojazdowej ( prąd, gaz, woda, kanalizacja )Według MPZP jest to teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Działk...

Starowa Góra (Łódzkie, gm. Rzgów)

1 326 100 PLN (242 zł/m2)

-
-
5480 m2
-