• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Wólka

Znalezionych ofert: 77

15886797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766958 15886797 Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Krupia Wólka (gmina Prażmów). Dojazd drogą utwardzoną prywatną (udziały w drodze w cenie). 90 m do drogi asfaltowej. W MPZP oznaczona symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej....

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

277 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15295636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15061945 15295636 Działka o powierzchni 2021 m2, zlokalizowana w miejscowości Wólka Jagielczyńska, gmina Czerniewice. Działka zlokalizowana przy drodze gminnej asfaltowej, w cichej i spokojnej okolicy. Media w drodze dojazdowej do działki. W sąsiedztwie działki zabudo...

Wólka Jagielczyńska (Łódzkie, gm. Czerniewice)

185 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
2021 m2
-
15895923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962997 15895923 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1500 m², położoną w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Wólka Dworska (gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński, woj. mazowieckie). Działka (numer ewidencyjny 522) przeznaczona w ...

Wólka Dworska (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

450 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15651320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23335224 15651320 Do sprzedaży dwie działki o powierzchniach 10.000m i 12.000m. Właściciciel wystąpił o warunki zabudowy (siedlisko) dla obu działek, termin otrzymania czerwiec.Kontakt w sprawie prezentacji Grzegorz Łazicki tel: 501-74-24-58 e-mail: lazicki.citymark@g...

Wólka Dworska (Mazowieckie, gm. Góra Kalwaria)

500 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15869875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27411261 15869875 Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża WólkaNa sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m², położone w spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowań.Szczegóły działek:działka nr 4202 - 1382 m²działka nr 4192 - 691 m²działk...

Księża Wólka (Łódzkie, gm. Pęczniew)

35 000 PLN (87 zł/m2)

-
-
403 m2
-
15869873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27411257 15869873 Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża WólkaNa sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m², położone w spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowań.Szczegóły działek:działka nr 4202 - 1382 m²działka nr 4192 - 691 m²działka...

Księża Wólka (Łódzkie, gm. Pęczniew)

98 500 PLN (71 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15869877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27411260 15869877 Na sprzedaż 3 działki rolne gmina Pęczniew, obręb Księża WólkaNa sprzedaż trzy działki rolne o łącznej powierzchni 2479 m², położone w spokojnej okolicy, w pobliżu zabudowań.Szczegóły działek:działka nr 4202 - 1382 m²działka nr 4192 - 691 m²działka n...

Księża Wólka (Łódzkie, gm. Pęczniew)

48 440 PLN (70 zł/m2)

-
-
692 m2
-
15876762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27552806 15876762 Działka budowlana z pozwoleniem na budowę w sercu natury w Wólce Strobowskiej. Do sprzedaży piękna, duża, szeroka działka, położona w sąsiedztwie rzeki Łupi, lasu, starego parku, w cichej spokojnej okolicy. Działka posiada dostęp do asfaltowej drogi ...

Wólka Strobowska (Łódzkie, gm. Skierniewice)

216 300 PLN (72 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15821819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26607961 15821819 KSB Nieruchomości proponuje do sprzedaży działkę z wydanymi już warunkami zabudowy pod samym Bałtowem.Działka o powierzchni łącznej 1,03ha mieści się w miejscowości Wólka Bałtowska. Składa się z 3 działek: 4881 - 7840m2, 5291 - 1661m2, 4882 - 803m2....

Wólka Bałtowska (Świętokrzyskie, gm. Bałtów)

539 000 PLN

-
-
10304 m2
-
15772839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25621969 15772839 Teren zadrzewiony i zakrzewiony we wsi Krupia Wólka, w gminie Prażmów. Do sprzedaży 2 działki o powierzchni:1000m2 i 964m2 w cenie 278 zł za m2 . Sąsiednie działki są zabudowane. Na terenie działek jest sieć wodociągowa. W ulicy jest linia energetyc...

Krupia Wólka (Mazowieckie, gm. Prażmów)

268 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14715229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
WÓLKA ZNAKOMITA DZIAŁKA PRZY KAMPINOSIE 3000 m2 169698 14715229 Zamieszkaj pośród pięknych willi w otulinie Kampinosu z dala od różnego rodzaju ośrodków przemysłowych a zaledwie tak blisko Warszawy.Niezwykle urokliwa działa położona we wsi Wiktorów i Wólka w gminie Leszno, zaledwie 500m od Kampinoskiego Parku Kra...

Wólka (Mazowieckie, gm. Leszno)

900 000 PLN

-
-
3000 m2
-
14639031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24867 14639031 Piękna, duża działka z oczkiem wodnym. Idealna pod stadninę koni. Do sprzedaży, piękna działka z prywatnym jeziorkiem i doskonałym dojazdem do trasy S7 - 10 min. Działka położona w sąsiedztwie lasów państwowych posiadłość daje wspaniałe możliwości d...

Wólka Pracka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
30000 m2
-