• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 463

13961692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101386 13961692 Białołęka Dworska Działka z możliwością zabudowy jednorodzinnej z uzbrojeniem Przepięknie położona, prawie idealnie kwadratowa, działka o powierzchni niecałe 3.000 m2. W otoczeniu lasu i świeżego powietrza a jednocześnie z doskonałym dojazdem i blisk...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 120 000 PLN (1 070 zł/m2)

-
-
2917 m2
-
15884012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27692063 15884012 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży gruntu inwestycyjnego o powierzchni 9 642 mkw., położonego w prestiżowej i dynamicznie rozwijającej się części Warszawy – dzielnicy Wilanów, w rejonie ulic Wiedeńskiej i Łukasza Drewny.Grunt s...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 570 400 PLN (1 200 zł/m2)

-
-
9642 m2
-
15650491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23319057 15650491 Na sprzedaż: wyjątkowa działka budowlana na Ursynowie, ul. Jagielska – 2020 m² zielonej przestrzeni z pełnym uzbrojeniem!Szukasz idealnego miejsca pod dom marzeń lub inwestycję w prestiżowej lokalizacji Warszawy? Ta działka spełni Twoje oczekiwania!L...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 828 000 PLN (1 400 zł/m2)

-
-
2020 m2
-
15606741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22333101 15606741 Oferujemy na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Warszawie, w Dzielnicy Ursus, przy ulicy Rakuszanki. Nieruchomość o kształcie nieregularnym, zbliżonym do prostokąta, jest idealnym terenem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną, dzięki doskonałej...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (1 067 zł/m2)

-
-
4684 m2
-
15722715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24623092 15722715 Na sprzedaż działka rolna o powierzchni prawie 5000 m², położona w doskonale skomunikowanej lokalizacji na Choszczówce, w bezpośrednim sąsiedztwie wiaduktu. Idealna pod prowadzenie działalności gospodarczej!Dzięki strategicznemu położeniu w pobliżu g...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
4939 m2
-
15722709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24623090 15722709 Na sprzedaż działka usługowa położona w doskonałej lokalizacji na Warszawskich Bielanach.Szczegóły oferty:Powierzchnia działki: 1700 m²Wymiary działki: 70 m x 21 mPrzeznaczenie: teren usługowy – idealny pod inwestycje komercyjne, biurowce, magazyny, ...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 526 400 PLN (895 zł/m2)

-
-
1705 m2
-
14587537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24576 14587537 Działka pod prowadzenie działalności gospodarczej w okolicy ulicy Ostródzkiej Działka rolna pod budownictwo usługowe, handlowe lub usługowo-przemysłowe Warszawa Białołęka okolica Ostródzkiej. Powierzchnia 2235 m2.Zgodnie z decyzją podziałową na dział...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (402 zł/m2)

-
-
2235 m2
-
15341971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16288231 15341971 Na sprzedaż działka o pow. 1000 m2 zlokalizowana w pobliżu ul. Ostródzkiej, na Białołęce - Brzeziny. Działka w kształcie trapezu o przybliżonych wymiarach: 21 x 40 x 30 x 38 [m]. Media: prąd w ulicy w odległości 10 m, gaz i woda w ulicy, w odległ...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14494836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44861 14494836 Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość o pow. 13 538 m2 , zlokalizowana w Warszawie w dzielnicy Wilanów-Powsinek przy ul. Przyczółkowej . Teren z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość o korzystnym kształcie trapezu prostokątnego o przybliżonych...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

16 245 600 PLN

-
-
13538 m2
-
14754581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 179393 14754581 Na sprzedaż działka o powierzchni 3829m2 zlokalizowana na Wilanowie w pobliżu ul. Drewny. Działka leży w terenie, dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Należy wystąpić z wnioskiem o wydan...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 750 000 PLN

-
-
3829 m2
-
14351513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 44829 14351513 Na sprzedaż działka o pow. 524 m2 , zlokalizowana w Ursusie. Cicha i spokojna okolica. Dobry dojazd do centrum. W promieniu 500 m przystanek autobusowy, stacja PKP 1,5 km. Na działkę zostały wydane w 2018 r. warunki zabudowy na budynek miesz...