• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż Wicie Wydmowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wydmowa i Wicie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż działki

15867287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pierwsza linia brzegowa Zalewu Wiślanego 27343446 15867287 Są miejsca, które same sprzedają inwestycję — i to jest jedno z nich. Działka położona bezpośrednio przy linii brzegowej Zalewu Wiślanego, w samym centrum Kątów Rybackich, oferuje nie tylko spektakularny widok na wodę, ale przede wszystkim realny pot...

Kąty Rybackie (Pomorskie, gm. Sztutowo)

1 590 000 PLN

-
-
1701 m2
-
15776906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasień | wyjątkowa działka budowlana 25719506 15776906 Działka budowlana - Jasień, świetna lokalizacjadealna pod budowę nowoczesnego domu jednorodzinnegoNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 358 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska - Jasieniu.To wyjątkowe miejsce dla osób, ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN

-
-
358 m2
-
15766431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jastrzębia Góra- działka inwestycyjna blisko morza 25503204 15766431 Działka Z PNB  Apartamentowiec  Jastrzębia Góra 400 m od plaży PUM 1575 Działka z projektem i pozwoleniem na budowęPUM 1575Marzysz o inwestycji blisko morza? Ta działka to idealna okazja!Zlokalizowana w jednej z najbardziej urokliwych miejscowości ...

Jastrzębia Góra (Pomorskie, gm. Władysławowo)

3 000 000 PLN

-
-
1824 m2
-
15746730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne działki budowlane nad jeziorem-Stężyca 25087163 15746730 Szukasz miejsca na dom w otoczeniu natury, a jednocześnie z dostępem do infrastruktury i atrakcji turystycznych? Oto idealna oferta! Trzy płaskie, prostokątne działki budowlane w Stężycy czekają właśnie na Ciebie!Atuty nieruchomości:Atrakcyjna lokali...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

235 000 PLN

-
-
1006 m2
-
15716895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dwór Wejherowski - działka leśna 24522045 15716895 DZIAŁKA 1,4 ha Z PRYWATNYM LASEM - NOWY DWÓR WEJHEROWSKIMożliwość 4 podobnych, sąsiednich działek.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14064 m², położona w malowniczym Nowym Dworze Wejherowskim, w otoczeniu lasów i terenów zielonych.Nieruchom...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

351 600 PLN

-
-
14064 m2
-
15764561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Teren rolno - leśny o pow. ~3,1 ha k./ Nowego Miasta Lubawskiego - z Warunkami Zabudowy (WZ). Decyzja Nr 163/2025. 25451654 15764561 Teren rolno - leśny o pow. ~3,1 ha k. Nowego Miasta Lubawskiego - z Warunkami Zabudowy (WZ). Decyzja Nr 1632025.Okazja      - To 10 sąsiadujących działek ewid. częściowo ogrodzonych. Na 1 działkę wydano Warunki Zabudowy ...

Bratian (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

285 000 PLN (9 zł/m2)

-
-
30863 m2
-
14525689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka o dużym potencjale inwestycyjnym 5450 14525689 WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Do sprzedania działka inwestycyjna o powierzchni 3155,0m2 przy obwodnicy miejskiej NS na skrzyżowaniu z ulicą prowadzącą do dużej inwestycji miejskiej jaką jest lotnisko na Sadkowie.Jednocześnie jest to bardzo uczęszc...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

631 000 PLN

-
-
3155 m2
-
10631360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane. 4433 10631360 UWAGA !!!NA  sprzedaż DZIAŁKI BUDOWLANE  przy ulicy Marglowej o powierzchniach 1170 m2 - 4 szt,plus 1szt. o pow.-1179 m2.Energia , woda ,kanalizacja będzie w  drodze bezpośrednio przylegającej  do działki.W trakcie realizacji.Wymiary działek - szerok...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

175 500 PLN

-
-
1170 m2
-
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15890101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27868920 15890101 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPodana cena dotyczy jednej działki - o powierzchni 454 m2Dwie wyjątkowe działki ROD „Grodzisko” w Juszkowie przy Pruszczu Gdańskim – Twój prywatny azyl blisko GdańskaNa sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą dz...

Pruszcz Gdański (Pruszcz gdański) (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

52 200 PLN (115 zł/m2)

-
-
454 m2
-
15859869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27177823 15859869 Na sprzedaż wyjątkowa działka leśna o powierzchni 1,0268 ha, położona w malowniczej miejscowości Zarzyce Wielkie, w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Nieruchomość ma nieregularny kształt i posiada dojazd drogą gminną o charakterze polnym, co zapewnia...

Zarzyce Wielkie (Małopolskie, gm. Kalwaria Zebrzydowska)

99 000 PLN

-
-
10268 m2
-
15805683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26314358 15805683 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna o powierzchni 70,70 ara, położona w Młodziejowicach (gm. Michałowice), przy ul. Awdańców. Nieruchomość wyróżnia się korzystnym przeznaczeniem w MPZP oraz świe...

Młodziejowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 500 000 PLN

-
-
7070 m2
-