• Nieruchomości na sprzedaż
 

Działki na sprzedaż

Znalezionych ofert: 22 283

15752845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25177438 15752845 Działka o powierzchni 1937 mkw położona w bardzo spokojnej okolicy w otoczeniu pól i lasów, z rzadką zabudową jednorodzinną w sąsiedztwie. Dojazd mało uczęszczaną droga asfaltową. Kształt działki zbliżony do kwadratu znacznie ułatwia zagospodarowanie...

Raszków (Dolnośląskie, gm. Radków)

149 000 PLN (77 zł/m2)

-
-
1937 m2
-
15741345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24969720 15741345 Działka budowlana o powierzchni 1000 mkw położona w bardzo cichej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do drogi krajowej nr 8, którą dojedziemy do Kłodzka, Wrocławia, a w drugim kierunku do Polanicy czy Kudowy. Według miejscowego planu zagospoda...

Wolany (Dolnośląskie, gm. Szczytna)

120 000 PLN (120 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15651801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23348221 15651801 Na sprzedaż działka inwestycyjna z zabudową Polanica-Zdrój, ul. RejaWyjątkowa nieruchomość o powierzchni 8760 m², położona w spokojnej, słonecznej części Polanicy-Zdroju, zaledwie kilka minut od centrum i wszystkich atrakcji Kotliny Kłodzkiej!Główne...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

1 350 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
8760 m2
-
15086169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9334600 15086169 Działka budowlana w Trzebieszowicach koło Lądka-Zdroju. Działka o powierzchni 944 mkw w drugiej linii zabudowy. Dojazd cichą drogą asfaltową. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod zabudowę jednorodzinną i b...

Trzebieszowice (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

69 000 PLN (73 zł/m2)

-
-
944 m2
-
15005981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6638893 15005981 Słoneczna duża działka z widokiem na Góry Stołowe. Na sprzedaż działka z pięknym widokiem na Góry Bystrzyckie, Góry Stołowe, Śnieżkę oraz Śnieżnik. Działka położona w malowniczej miejscowości Suszyna i ma powierzchnię 6569 mkw. Działka w planie ...

Suszyna (Dolnośląskie, gm. Radków)

599 000 PLN (91 zł/m2)

-
-
6569 m2
-
14896345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4182352 14896345 Hektarowa działka w pobliżu Jaskini Radochowskiej z pięknym widokiem na Czarną Górę. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona symbolem R - grunty rolne. Plan miejscowy nie przewiduje możliwości zabudowy, można natomiast ...

Radochów (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

300 000 PLN (28 zł/m2)

-
-
10600 m2
-
15878943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602825 15878943 Na sprzedaż wyjątkowa, uzbrojona i bardzo ustawna działka budowlana o powierzchni 233 m² (10 × 23 m) idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę bez zbędnych formalności i kosztów początkowych.Największym atutem oferty jest gotow...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

150 000 PLN (644 zł/m2)

-
-
233 m2
-
15815582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26609896 15815582 Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni ponad 2,32 hektara z pięknym widokiem na góry, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Szczytna. Teren jest wyjątkowo nasłoneczniony, co czyni go idealnym miejscem na budowę wymarzonego domu lub inwestyc...

Szczytna (Dolnośląskie, gm. Szczytna)

890 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
23243 m2
-
15417599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18076665 15417599 Działka budowlana położona na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego oraz w jego otulinie. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolno stojącą. Powierzchnia działki wynosi 1962 mkw. Kana...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

207 000 PLN (106 zł/m2)

-
-
1962 m2
-
15202442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12473656 15202442 Duża działka o powierzchni 8203 mkw niedaleko miejscowości turystycznych. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia urokliwej działki o powierzchni 8203 mkw. Zlokalizowana w malowniczym otoczeniu Dębowiny, ta działka oferuje nie t...

Dębowina (Dolnośląskie, gm. Bardo)

480 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
8203 m2
-
14818880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26145 14818880 Działka o powierzchni 20. arów w Jaszkowej Górnej. Nieruchomość gruntowa znajduje się w cichej i spokojnej okolicy w Kotlinie Kłodzkiej. Działka bez mediów lecz jest możliwość przyłączy - w miejscowości znajduje się kanalizacja oraz ujęcie wody miejs...

Jaszkowa Górna (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

199 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15396705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczna rekreacyjna z altaną i grillem ! 17611910 15396705 Oferujemy na sprzedaż malowniczą działkę rolno-letniskową zlokalizowaną w sercu natury, idealną na rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Działka położona jest w miejscowości Popów, w gminie Pęczniew, w pięknej okolicy otoczonej drzewami i tere...

Popów (Łódzkie, gm. Pęczniew)

189 360 PLN

-
-
926 m2
-