• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Łosice Siedlecka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łosice i Siedlecka

Znaleźliśmy 4,193 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15453863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18925092 15453863 Na sprzedaż hala znajdująca się w Nowosolnej. Całkowita powierzchnia użytkowa 685,44 m², na co składa się: BUDYNEK PRODUKCYJNO-SOCJALNY 247,13 m² (parter) socjalne 18,48 pomieszczenie I 22,20 pomieszczenie II 83,25 pomieszczenie III 71,92 kuchnia 13,...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 200 000 PLN (3 235 zł/m2)

11
-
680 m2
2020
15881236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27626428 15881236 MAGDALENA WYSOGLĄD Agent prowadzący 692 443 246Chciałbyś mieszkać w luksusowych wnętrzach i jednocześnie zarabiać ?Mam dla Ciebie rozwiązanie!!!Przestronny gotowy do zamieszkania, w standardzie premium dom z odrębną powierzchnią 100 m2 do wynajęcia...

Klecza Dolna (Małopolskie, gm. Wadowice)

2 650 000 PLN (5 300 zł/m2)

6
-
500 m2
2014
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15823003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641661 15823003 Na sprzedaż parterowy lokal usługowo-handlowy położony w Poznaniu przy ul. 28 czerwca 1956 r. z bezpośrednim wejściem z ulicy. Lokal o pow. 44,46m2: - Sala obsługi 1: 14,91 m2 - Sala ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

360 000 PLN (8 182 zł/m2)

4
1
44 m2
1910
15087777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9399849 15087777 Lubań, powiat Lubań, obiekt komercyjny, produkcyjno-biurowy, powierzchnia działki 5000 m2, sprzedaż, 3 500 000 zł. NIERUCHOMOŚĆ STANOWI IDEALNE ROZWIĄZANIE POD BAZĘ TRANSPORTOWĄ, MAGAZYNOWO-LOGISTYCZNĄ. Obecnie obiekt to czynnie działający ...

Lubań (Dolnośląskie, gm. Lubań)

3 500 000 PLN (5 833 zł/m2)

10
1
600 m2
-
14728899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 31855 14728899 Głogów, Stare Miasto, lokal, 140 m2, sprzedam, 649 000 zł. Na sprzedaż dwupoziomowy lokal usługowy położony przy jednej z głównych ulic Starego Miasta w Głogowie. Dwie sale sprzedażowe, zaplecze socjalne, magazyn i toaleta. Podłogi wyłożone tera...

Głogów (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Głogów)

649 000 PLN (4 636 zł/m2)

2
1
140 m2
-
14862485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3574649 14862485 Działka o powierzchni niemal 8 tysięcy m2 z kilkoma budynkami oraz wielkim parkingiem. Oferta obejmuje teren o powierzchni 7960 m2, na którym znajdują się m.in: funkcjonujący młyn wodny, budynek produkcyjno-warsztatowo-biurowy, hala warsztatowa, waga...

Ratajów (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 490 000 PLN (756 zł/m2)

11
-
1970 m2
-
14857421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3470554 14857421 Na sprzedaż lokal po remoncie z całodobową ochroną. Lokal ma powierzchnię 238 m2 i znajduje się w przyziemiu pięknej kamienicy z 1920 roku. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie jest od strony dziedzińca. Lokal nie wymaga żadn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
1
238 m2
1920