• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Chęciny Sitkówka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sitkówka i Chęciny

Znaleźliśmy 4,201 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15680986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 23839547 15680986 Lokal użytkowy na sprzedaż - Zgorzelec, pawilony handlowe, parter. Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 168,40 m2, zlokalizowany na parterze w zabudowie pawilonowej w centralnej części Zgorzelca. Składa się z dwóch części: zasadniczej (1...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

520 000 PLN (5 098 zł/m2)

5
1
102 m2
-
14985214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6117563 14985214 NOWA OFERTA Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 337 m2 z posadowionym na niej budynkiem wraz z nieruchomoscią gruntową stanowiacą drogę dojazdową. Obiekt dwukondygnacyjny o pow. według oświadczenia Właściciela ok. 170 m2, która obejmuję: na p...

Jędrzychowice (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

490 000 PLN (2 882 zł/m2)

11
1
170 m2
-
15792727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26025827 15792727 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1668 m2, zabudowana budynkiem o funkcji magazynowo-biurowej z zapleczem socjalnym (448 m2), położona w Stobnie, z dogodnym zjazdem z głównej drogi prowadzącej do Szczecina. Część magazyn...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 250 000 PLN (5 022 zł/m2)

1
-
448 m2
-
15884896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki lokal w prestiżowej lokalizacji, Solec 27714344 15884896 Na sprzedaż lokal 180 m2, parter5 w budynku z windą z 2018 r., Śródmieście Solec.Po generalnym remoncie, prestiżowy adres, okolica eleganckich apartamentowców, wysoki standard wykończenia, duże witryny, klimatyzacja, idealny na sklep firmowy, show-ro...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 389 000 PLN (29 939 zł/m2)

11
-
180 m2
2018
15872062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal użytkowy na rozmaitą działalność, też gastro 27485269 15872062 Do kupienia lokal użytkowy 25 m2 parter3 w budynku z 2023r., Białołęka Nowodwory.Lokal jest przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Przy ulicy, duży ruch pieszy. Dwa wejścia: główne bezpośrednio z ulicy, drugie...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

382 000 PLN (15 280 zł/m2)

11
-
25 m2
2023
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999
15844037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26820081 15844037 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna 800 m2 centrum Raszkowa 2 opcje zakupu 1 950 000 zł 2 400 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjna położona w samym sercu Raszkowa, w powiecie ostrowskim, w południowej Wielkopolsc...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

1 950 000 PLN (2 438 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15842547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26806439 15842547 Na sprzedaż wyjątkowa restauracja z 32-letnią tradycją gotowy, dochodowy biznes Raszków - okolice Ostrowa Wielkopolskiego. Na sprzedaż dobrze prosperująca restauracja z ugruntowaną i rozpoznawalną marką, położona w samym sercu malowniczego Ras...

Raszków (Rynek) (Wielkopolskie, gm. Raszków)

2 400 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
1
800 m2
-
15887633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27789549 15887633 Lokal z dużą witryną na parterze, pod działalność handlowo-usługową. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedania lokal położony we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej, o powierzchni użytkowej 82...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (9 024 zł/m2)

11
-
82 m2
2020
15892243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898686 15892243 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (9 423 zł/m2)

11
-
52 m2
1930
15892373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898622 15892373 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15639136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031078 15639136 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

2 198 025 PLN (7 502 zł/m2)

11
-
293 m2
2023