• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Debrzno Kościuszki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościuszki i Debrzno

Znaleźliśmy 4,195 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne

15887496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27784503 15887496 Oferujemy do sprzedaży część budynku, która obecnie wykorzystywana jest zarówno jako biuro, jak i mieszkania. Równie dobrze jednak może pełnić rolę przychodni lekarskiej, lub 3 osobnych mieszkań. Doskonała oferta dla inwestora  i TYLKO W METROHOUSE!N...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

790 000 PLN (3 135 zł/m2)

10
-
252 m2
2006
15858118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 27139189 15858118 Oferta sprzedaży Pensjonat w Świeradów Zdrój, ul. JaskółczaPowierzchnia budynku: 533 m²Działka: ponad 4127 m²Ilość miejsc noclegowych do 30Kluczowe korzyści biznesowe:- Gotowy, przychodowy obiekt: pensjonat oddany do użytku w 2016 r., działa i posia...

Świeradów-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

3 999 000 PLN (7 447 zł/m2)

12
-
537 m2
2016
15421214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18169653 15421214 OFERTA INWESTYCYJNA: Obiekt z Decyzją WZ pod Dom Pomocy Społecznej (DPS)Lokalizacja: Borowa, gm. Koluszki, ul. Długa (woj. łódzkie)Przeznaczenie: Dom Pomocy Społecznej Dom Seniora Placówka OpiekuńczaPowierzchnia działki: 4 591 m²Status prawny: Wyd...

Borowa (Łódzkie, gm. Koluszki)

1 800 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
4
481 m2
2010
15326612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 15877261 15326612 Przedstawiam dom z zakładem produkcyjnym w pobliżu trasy S7, pomiędzy kilkoma jeziorami. Budynek wybudowany w 2014 roku. Na dole znajduje się zakład produkcyjny o powierzchni 95 metrów, który można przystosować na każdą działalność. Na górze część mi...

Małdyty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

740 000 PLN (5 692 zł/m2)

11
-
130 m2
-
15830606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Wysoki Standard Parking Gotowe 26675324 15830606 Wyjątkowa Oferta w Pepper House!Z radością przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wiktoryn w Warszawie. Ta nieruchomość to doskonała okazja, której nie można przegapić!Dlaczego warto? Nieruchomość wykończona w najwyższym s...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (19 971 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15830604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokoje Gotowe Parking Stan Igła 26675319 15830604 HOT OFERTA- WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Z przyjemnością prezentujemy nowoczesną nieruchomość mieszczącą się przy ul. Wiktoryn w Warszawie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI- do własnej aranżacji- idealne pod inwestycję lub samodzielnego zamieszkania,- wystrój zgody z...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (17 710 zł/m2)

2
-
31 m2
2024
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-
15444181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 18690841 15444181 Chełm, budynek biurowo-techniczny, 1565,50 m2, sprzedam, 1 700 000. Nieruchomość z potencjałem na placówkę zdrowia lub biura. Przedmiotowa nieruchomość gruntowa zlokalizowana jest na terenie zabudowy mieszkalno-usługowej, o dominującej funkcji...

Chełm (Lubelskie, gm. Chełm)

1 700 000 PLN (1 086 zł/m2)

5
1
1565 m2
-
15436493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18511268 15436493 Głogów, ul Magazynowa, działka, obiekt inwestycyjny, powierzchnia 3149 m2, sprzedaż, cena 1500 000 zł. UMOWA PRZEDWSTĘPNA. - Powierzchnia całkowita budynku: 1900 m2 z tego parter: 1500 m2 i antresola: 400 m2 - Powierzchnia działki: 31,49 ar...

Głogów (Dolnośląskie, gm. Głogów)

1 500 000 PLN (789 zł/m2)

8
1
1900 m2
-
15797561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż 26152283 15797561 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKS i PKP, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal posiada:- pomieszczenie sprzedażowe - 23m2- zaplecze - 13,5 m2...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

180 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
-
37 m2
-