• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Gdynia Orłowo

Znalezionych ofert: 17

15788351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomość inwestycyjna 780m2 25933236 15788351 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Idealna oferta inwestycyjna. Budynek wolnostojący w Gdyni Orłowo, idealny na siedzibę firmy. Cena do negocjacji.ATUTY:Lokalizacja:...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

4 410 000 PLN (5 654 zł/m2)

11
-
780 m2
2003
15866364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Inwestycyjny, Gdynia Orłowo, 27-60 m² 27319049 15866364 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście. Lokale dają szerokie możliwości aranżacy...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

851 506 PLN (17 378 zł/m2)

2
-
49 m2
2024
15853985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Inwestycyjny, Gdynia Orłowo, 27-60 m² 27066641 15853985 Lokal inwestycyjny w Orłowo Square Gdynia OrłowoNa sprzedaż lokale inwestycyjne w prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie: jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji biznesowych w Trójmieście.Dostępne są funkcjonalne lokale biurowo-u...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

478 332 PLN (17 716 zł/m2)

1
-
27 m2
2024
15849306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal 142,81 m2, Duża Witryna, Parter, Orłowo 26963319 15849306 Lokal usługowo-handlowy 142,81 m² Parter Orłowo Square *Lokal dostępny w IV kwartale 2026 roku.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 142,81 m², położony na parterze prestiżowej inwestycji Orłowo Square w Gdyni Orłowie, przy skrzyżowaniu...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 956 167 PLN (20 818 zł/m2)

2
-
142 m2
2023
15678022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami podzielony na 2–Gdynia Orłowo 23807536 15678022 Na sprzedaż lokal handlowo usługowy, który został podzielony na 2 mniejsze przy głównej ulicy.LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w gdyńskiej dzielnicy Orłowo - najbardziej znanej, pożądanej i prestiżowej lokalizacji miasta. Swoją popularność i atr...

Gdynia (Orłowo) (Pomorskie, gm. Gdynia)

995 000 PLN (11 706 zł/m2)

5
-
85 m2
2006