• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Poznań Piątkowo

Znalezionych ofert: 1

15888111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27802099 15888111 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Funkcjonalna hala magazynowo-przemysłowa o powierzchni 1760 m² z dodatkowym budynkiem usługowo-handlowym, zlokalizowana w atrakcyjnej części Poznania Podolany, przy ulicy Obornickiej. Idealna...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 000 000 PLN (4 545 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995