• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 146

15792994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26029063 15792994 Szukasz gotowej inwestycji, która od pierwszego dnia zacznie generować dochód? Ta oferta jest dla Ciebie!Kompleks lokali biurowych, składający się łącznie z 179m2: 6 samodzielnych lokali, 2 pomieszczeń WC,Korytarza z miejscem do zagospodarowania, 5...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (4 304 zł/m2)

1
-
115 m2
1975
15882715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673172 15882715 Na sprzedaż lokal na osiedlu Książąt Pomorskich o pow. 52,10 m2. W skład wchodzi parter o pow. około 26 m2, pokoje o powierzchni 9 i 8,60 m2 korytarz 7,40 m2- wysokość pomieszczenia 3,17 m.Pomieszczenie w przyziemiu 24 m2 , w której jest 1 pomieszcze...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (6 699 zł/m2)

4
-
52.1 m2
1986
15883191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673632 15883191 Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy usytuowany w środku osiedla Majowego. Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności handlowo-usługowej: gabinety lekarskie, sklepy, hurtownie, biura, szkoła językowa, fryzjer, salon kosmetyczny.Lokal posiada d...

Szczecin (Majowe) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

720 000 PLN (8 090 zł/m2)

3
-
89 m2
1992
15773124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25627936 15773124 Nowa niższa cena ! Na sprzedaż budynek wolnostojący, handlowo- usługowy znajdujący się przy ul. Rayskiego w Szczecinie .Budynek reprezentatywny przy jednej z głównych dróg, dobrze widoczny, przy budynku miejsca parkingowe - strefa płatnego par...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (8 032 zł/m2)

1
-
55.9 m2
1992
15883297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674846 15883297 Na sprzedaż w pełni funkcjonujący salon kosmetyczny z rozbudowaną bazą klientów, doświadczonym zespołem, profesjonalnym wyposażeniem oraz kompletnym systemem zarządzania. Lokal znajduje się w najbardziej prestiżowym budynku w Szczecinie – Hanza Tower...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 142 000 PLN (18 911 zł/m2)

1
-
113.27 m2
2022
12545541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16911 12545541 Świetnie zlokalizowany i prosperujący od 20 lat lokal, jako salon fryzjersko-kosmetyczny, znajdujący się w ścisłym Centrum w budynku wielorodzinnym z 1992 roku.Lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 125,01m2 składa się z pomieszczenia sklepu o powie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (5 520 zł/m2)

5
-
125.01 m2
1992
15068004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8792554 15068004 Na sprzedaż lokal o powierzchni 20,8m2 open space w świetnej cenie. Idealny na biuro, firmę handlową lub usługową. Ścisłe centrum k. ul. Krzywoustego, Bramy Portowej, Medicusa. Rozpoznawalne miejsce. Pozostałą powierzchnię stanowią części wspólne- po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

185 000 PLN (4 756 zł/m2)

1
-
38.9 m2
1990
15883471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27675111 15883471 Prestiżowy lokal w sercu miasta – idealny adres dla Twojego biznesu! Wyjątkowa oferta sprzedaży lokalu gastronomicznego o powierzchni 132 m² użytkowej, 137m2 całkowitej, położonego przy jednej z głównych ulic ścisłego centrum. To miejsce, które łączy...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 090 000 PLN (7 941 zł/m2)

1
-
137.27 m2
1936
15882884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673218 15882884 Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronny lokal biurowy o powierzchni 74.20 m2 w samym centrum Szczecina 2min pieszo do Bramy Portowej.Usytuowany na 1 piętrze w kameralnym biurowcu tuż obok cukierni Czekoladowa.Lokal nie wymaga żadnych nakładów f...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (6 199 zł/m2)

4
-
74.2 m2
2000
15883485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675141 15883485 Na sprzedaż lokal użytkowy położony w atrakcyjnej części Szczecina , przy Alei Wojska Polskiego .Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i stanowi doskonałą propozycję zarówno pod działalność gospodarczą , jak i adaptację na cele mieszkalne.Lokal po...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

325 000 PLN (9 207 zł/m2)

2
-
35.3 m2
2000
15870596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27433835 15870596 Na sprzedaż lokal na parterze, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się z 3 pomieszczeń biurowych, toalety, kuchni. Lokal może służyć jako b...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

1
-
67.45 m2
1900
15888042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27800901 15888042 Lokal użytkowy na sprzedaż – Szczecin, Aleja Wojska Polskiego 54 – 350 000 złNa sprzedaż lokal użytkowy w Szczecinie, zlokalizowany przy Alei Wojska Polskiego 54, jednej z najlepszych ulic do prowadzenia działalności gospodarczej w Szczecinie. To pre...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

350 000 PLN (5 833 zł/m2)

3
-
60 m2
1930