• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 29

15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
14680675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47716 14680675 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.Bezproblemowa zgoda na s...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 577 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
-
126 m2
2019
14680671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47705 14680671 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.LOKAL WYKOŃCZONY Z NAJEMCĄB...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 000 PLN (18 459 zł/m2)

3
-
37 m2
2019
15798010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26161366 15798010 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Lokal usługowy o powierzchni 346,80 m2.Układ pomieszczeń: - 32,49 m2- 67,02 m2- 247,29 m2Cena nieruchomości:3 468 000 zł netto + 23% VATOtoczenie nieruchomości: Okolica...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 468 000 PLN (10 023 zł/m2)

11
-
346 m2
-
15858036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27137891 15858036 OPIEKUN OFERTY:Maciej Opuchliktel. 602 101 602Podstawowe informacje:Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni 47,62 m, położony na parterze (w przyziemiu) kamienicy w jednej z najbardziej charakterystycznych części Wrocławia na Nadodrzu. Witr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 000 PLN (9 787 zł/m2)

3
-
47 m2
1900
15886998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27773358 15886998 Piękne, duże mieszkanie o pow. 74,67m2 z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z windą. Mieszkanie znajduje się od ulicy Jedności Narodowej i idealnie nadaje się pod działalność usługową lub biurową ,Klasyczna, część prz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 097 649 PLN (14 833 zł/m2)

4
1
74 m2
2025
15885732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27739973 15885732 Piękny lokal usługowy o pow. 89,73m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 323 311 PLN (14 869 zł/m2)

3
1
89 m2
2024
15883912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27684902 15883912 LOKAL jest wynajęty - idealny dla inwestora, który chce gotowy produkt przynoszący od razu przychód!. Piękny lokal usługowy o pow. 92,20m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 383 000 PLN (15 033 zł/m2)

3
1
92 m2
2025
15883910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27684903 15883910 Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewita...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 226 714 PLN (14 780 zł/m2)

4
1
83 m2
2024
15879273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27612117 15879273 Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem konserwatora, pomimo wielu nowoczesnych rozwiązań zaby...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 102 000 PLN (11 000 zł/m2)

12
4
282 m2
2026
15871834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27476219 15871834 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (17 188 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15866682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27323336 15866682 Przestronny lokal handlowo-usługowy na parterze z witryną w zadbanej kamienicy.  Lokal do indywidualnej aranżacji - aktualnie w lokalu prowadzona jest działalność fryzjerska. - sala główna ok 20 m2, na podłodze glazura, ściany gładzie, sufit podwie...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

545 000 PLN (9 561 zł/m2)

4
-
57 m2
-