• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 17

15614050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22485941 15614050 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Deweloperskie lokale usługowe pod działalność- Fabryczna, Wrocław. Lokale po odbiorze. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży lokal usługowy o powierzchni 74,04 m.kw, usytuowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 006 314 PLN (13 599 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15325731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15852675 15325731 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
-
422 m2
1996
14302466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powierzchnia pod dz. gospodarczą I Strzegomska 108639 14302466 Powierzchnia pod działalność gospodarczą I StrzegomskaNowoczesny, trzykondygnacyjny i energooszczędny obiekt mieszczący lokale handlowo-usługowe na parterze oraz dwie kondygnacje biurowe. Konstrukcja budynku umożliwia aranżację lokalu jako open space...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 693 400 PLN (15 047 zł/m2)

11
-
179 m2
2020
15860959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27191359 15860959 Na sprzedaż hala o powierzchni 447 m², usytuowana na działce o powierzchni 905 m², zlokalizowana na terenie dawnego PAFFAWAGU - jednej z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się części miasta. Nieruchomość charak...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (5 705 zł/m2)

11
-
447 m2
-
15793309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26036558 15793309 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony w doskonałej lokalizacji w samym sercu tętniącego życiem miasta, p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 799 000 PLN (20 733 zł/m2)

3
-
135 m2
2018
15763516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25429307 15763516 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15764692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25453371 15764692 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu.Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2 obejmuje budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej około 150 m2...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

7
-
300 m2
1930
15426886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 18316899 15426886 Weronika WoźniakSDP Nieruchomościtel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowopowstającego obiektu przemysłowego o charakterze produkcyjnymmagazynowym.Obiekt Produkcyjno-magazynowy o łącznej powierzchni 621...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 500 000 PLN (5 636 zł/m2)

11
-
621 m2
-
14740291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48859 14740291 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 71,91m2, położony przy ul. Średzkiej w Leśnicy.Lokal został wyremontowany w zeszłym roku. Jest obecnie w stanie deweloperskim, z wykonaną elektryką. Częściowo zostały p...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (5 620 zł/m2)

11
-
71 m2
-
15463523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19134396 15463523 Aleksandra DzielnickaSDP Nieruchomościtel. 602 101 6021,150 mln NOWA CENA Zapraszam do zapoznania się się z ofertą sprzedaży obiektu usługowego charakterze produkcyjnym magazynowym handlowymwarsztatowym.Najważniejsze informacje:- nieruchomość położon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (5 476 zł/m2)

11
-
210 m2
2023
15882688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673102 15882688 Kameralne, 4 kondygnacyjne budynki oferujące nowoczesną architekturę staną się częścią komfortowego projektu mieszkaniowego otoczonego bogatą infrastrukturą. To nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 109 500 PLN (14 044 zł/m2)

3
1
79 m2
2026
15060509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 8575962 15060509 Na sprzedaż wyjątkowa hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w bliskiej okolicy AOW - doskonała okazja dla firm poszukujących rozbudowanej przestrzeni biznesowej! Oferowana nieruchomość to kompleks budynków o łącznej powierzchni użytkowej aż 9 020...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

18 900 000 PLN (2 095 zł/m2)

11
-
9020 m2
-