• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 160

15766545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25504828 15766545 Oferta sprzedaży nieruchomości z potencjałem inwestycyjnymNa sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem produkcyjno-usługowym z częścią mieszkalną, zlokalizowana w atrakcyjnej części jednostki urbanistycznej B1 Karłowice. Powierzchnia działk...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (4 131 zł/m2)

12
-
605.25 m2
1980
15745357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25058030 15745357 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15725795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24686884 15725795 Nowoczesny lokal inwestycyjny 32,5 m w prestiżowej inwestycji Lokum Vena - z miejscem postojowym Na sprzedaż atrakcyjny, gotowy do użytkowania lokal inwestycyjny o powierzchni 32,5 m, położony w prestiżowej inwestycji Lokum Vena 2 przy ul. Poniatowsk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
-
32 m2
2020
15405387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17810061 15405387 Polecamy do sprzedaży lokal handlowo - usługowy położony w Galerii Handlowej PASAŻ KRÓLEWIECKI. Lokal ma powierzchnię 4,05 mkw i położony jest na parterze budynku handlowego. Znajduje się on we wnętrzu Pasażu i posiada duże witryny. Na podłodze znaj...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

59 000 PLN (14 568 zł/m2)

1
-
4.05 m2
2017