• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 159

14722307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 48780 14722307 Lokal użytkowy na Starym MieścieOpiekun oferty:Katarzyna Flendrichtel:602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu użytkowego z przeznaczeniem pod usługi biurowe, handlowe, usługowe np. finansowe, doradcze.* Cena 786 500 zł nettoOtoczenie n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

786 500 PLN (9 253 zł/m2)

6
-
85 m2
1992
14712288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 47989 14712288 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602BudynekZadbana kamienica w oficynie druga linia zabudowyw podwórku w okolicy Placu Świętego Macieja. Budynek w kształcie litery L.W 2018 roku budynek przeszedł gruntowny remont; elewacji, wnętrza, dac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 000 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
2000 m2
-
15519406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20362976 15519406 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Przestronny lokal o powierzchni 92,50 m2 znajduje się na wysokim parterze w bloku przy ulicy Na Polance. Obecnie mieści się tam zakład fryzjerski.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość usytuowana jest z...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (9 239 zł/m2)

3
-
92 m2
1990
15476507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19417401 15476507 Opiekun oferty: Tomasz Leimantel. 602 101 602Lokal usługowy o powierzchni 116m2 położony jest nieopodal Placu Grunwaldzkiego.DO NEGOCJACJILokal składa się z:- dużej sali usługowej- pomieszczenia biurowe- pomieszczenie biurowe- pomieszczenie biurowe- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (10 336 zł/m2)

5
-
116 m2
1999
14680675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47716 14680675 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 126,0 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.Bezproblemowa zgoda na s...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 577 000 PLN (12 516 zł/m2)

3
-
126 m2
2019
14680671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 47705 14680671 Opiekun oferty:Emilian Janusz, tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:Lokal usługowy o powierzchni 37 m2, z witrynami, wejściem prosto z ulicy, w centrum najmodniejszego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu. LOKAL Z NAJEMCĄ.LOKAL WYKOŃCZONY Z NAJEMCĄB...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

683 000 PLN (18 459 zł/m2)

3
-
37 m2
2019
15721274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602345 15721274 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 143,94 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 425 006 PLN (9 965 zł/m2)

3
-
143 m2
2024
15745110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051596 15745110 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 271,27 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokali...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 685 573 PLN (9 910 zł/m2)

6
-
271 m2
2024
15721307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24602339 15721307 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 122,99 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Kuchnia- WC Otoczenie nieruchomości:Budynek K2 Office zlokalizowany jest na wrocławskim Ps...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 601 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
122 m2
2024
15765415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25470518 15765415 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż lokal o powierzchni 250,83 m2 położony na III piętrze w biurowcu przy ul. Tęczowej.Podana cena jest ceną netto.Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się blisko ruchliwej, dobrze skomuniko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 382 885 PLN (9 532 zł/m2)

7
-
250 m2
2006
15760298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25354036 15760298 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Dochodowy budynek z najemcą w postaci publicznego przedszkola! Zarabia 39 000 nettomiesięcznie!Otoczenie nieruchomości:Różanka to spokojna i zielona część Wrocławia, świetnie skomunikowana z centrum oraz tras...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 900 000 PLN (8 596 zł/m2)

10
-
570 m2
1982
15745108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25051594 15745108 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu o powierzchni 244,35 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Układ nieruchomości:- Pokój - Pokój- Pom. gospodarcze - Kuchnia- WC x 2Otoczenie ni...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 663 415 PLN (10 916 zł/m2)

6
-
244 m2
2024