• Nieruchomości na sprzedaż
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż

Znalezionych ofert: 4 174

15049408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt handlowy z dużym parkingiem. 8082246 15049408 Tylko u nas! Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.LOKALIZACJA: Ryjewo - duża wieś w północnej Polsce w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, w gminie Ryjewo, której jest sie...

Ryjewo (Pomorskie, gm. Ryjewo)

699 000 PLN (3 093 zł/m2)

11
-
226 m2
2009
15049415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt handlowy z dużym parkingiem. 8082245 15049415 Tylko u nas!Na sprzedaż obiekt handlowy z własnym parkingiem, gotowy do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.LOKALIZACJA: Ryjewo - duża wieś w północnej Polsce w województwie pomorskim, w powiecie kwidzyńskim, w gminie Ryjewo, której jest sied...

Ryjewo (Pomorskie, gm. Ryjewo)

699 000 PLN (3 093 zł/m2)

11
-
226 m2
2009
15853891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27061862 15853891 Na sprzedaż kompleks zabudowań przemysłowych w strefie. Działka o powierzchni 0,30 ha z halami produkcyjnymi i magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej ok. 1 259 m² Hala składa się z kilku segmentów: Lokale P1 (część gł&o...

Bielsko-Biała (Śląskie, gm. Bielsko-Biała)

4 600 000 PLN (3 654 zł/m2)

11
-
1259 m2
-
15780551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25805601 15780551 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 635, 4338 , 4339, 43310, 43316,Obręb ewidencyjny: ZakliczynAdres: ul. Grabina 102. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (dojazd dla TIR, odległoś...

Zakliczyn (Małopolskie, gm. Zakliczyn)

11 800 000 PLN (4 242 zł/m2)

1
-
2781.46 m2
2016
15780552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25805602 15780552 1. OZNACZENIE NIERUCHOMOŚCINumery działek: 1001, 1002, 101, 106, 107 1081, 1082Obręb ewidencyjny: WojniczAdres: ul. Jagodowa 3, 32-830 Wojnicz2. SZCZEGÓŁOWY OPIS NIERUCHOMOŚCIPołożenie, uwarunkowania terenu działki, uwarunkowania komunikacyjne (dojaz...

Wojnicz (Małopolskie, gm. Wojnicz)

20 000 000 PLN (4 081 zł/m2)

1
-
4900.4 m2
2016
15780550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25805600 15780550 Na sprzedaż – Zajazd z restauracją i bazą noclegową – Skopanie, gm. Baranów SandomierskiOFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – TYLKO W KNC NIERUCHOMOŚCIZapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży obiektu komercyjnego położonego w miejscowości Skopanie,...

Skopanie (Podkarpackie, gm. Baranów Sandomierski)

3 950 000 PLN (2 469 zł/m2)

12
-
1600 m2
-
15854065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tarnów, LOKAL USŁUGOWY na ul. Nowodąbrowskiej , 57 m2 za 390 000 zł 27069870 15854065 Tarnów, ul.Nowodąbrowska DO SPRZEDANIA LOKAL USŁUGOWY - 2 poziomowy- przystosowany pod usługi; - fryzjerskie - kosmetyczne - solarium  - pielęgnację zwierząt  - usługi krawiecki...

Tarnów, Nowodąbrowska

390 000 PLN (6 842 zł/m2)

2
-
57 m2
-
15614818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt produkcyjny w centrum gminnej miejscowości 22505599 15614818 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy Państwu obiekt produkcyjny o dużej powierzchni w centrum miejscowości Kołczygłowy.ATUTY:Atrakcyjne położenie nieruchomości,Możliwość kontynuacji pro...

Kołczygłowy (Pomorskie, gm. Kołczygłowy)

800 000 PLN (847 zł/m2)

11
-
945 m2
1980
15664468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowiec pod agroturystykę lub dom wakacyjny 23554465 15664468 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Drewniany obiekt z klimatem + na działce  1862m + budynek murowany socjalny- Amalka gmina SulęczynoNa sprzedaż nieruchomość z pote...

Podjazy (Amalka) (Pomorskie, gm. Sulęczyno)

450 000 PLN (2 250 zł/m2)

3
-
200 m2
2010
15249279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NA SPRZEDAŻ nieruchomość produkcyjno-magazynowa 13785892 15249279 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.WYJĄTKOWA OFERTA - na sprzedaż nieruchomość o charakterze produkcyjno-magazynowym.LOKALIZACJA:Pawłowo - miejsce blisko granic administracyjnych Chojnic - 2 km, woj. pomor...

Pawłowo (Pomorskie, gm. Chojnice)

3 000 000 PLN (1 134 zł/m2)

8
-
2645 m2
1980
15488676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 19705605 15488676 Kobylanka kGrudziądza . Budynek murowany o powierzchni całkowitej 240 m2 i drugi budynek murowany o powierzchni całkowitej 60 m2  na cele usługowo-magazynowe . Działka o powierzchni 2.868 m2 Wydana Decyzja o zmianie sposobu użytkowania z gospodarczeg...

Grudziądz (Kujawsko-Pomorskie, gm. Grudziądz)

249 000 PLN (830 zł/m2)

11
-
300 m2
-
15598282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-usługowy w centrum Silna 22136602 15598282 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w samym centrum Silna!Atuty:Powierzchnia - przestronny lokal, który oferuję możliwości aranżac...

Silno (Pomorskie, gm. Chojnice)

149 000 PLN (1 863 zł/m2)

11
-
80 m2
1970