• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Górna

Znalezionych ofert: 93

15727650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723408 15727650 Opiekun oferty:Monika Bistułatel. : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na spokojnym, zielonym osiedlu Stare Chojny. To miejsce idealne dla osób ceniących ciszę, a jednocześnie wygodny dostęp do miasta.W najbliższej okolicy ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

409 000 PLN (8 020 zł/m2)

2
1
51 m2
1975
15822284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649548 15822284 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w łódzkiej dzielnicy Górna na tzw. Górniaku, znanym z wygodnej infrastruktury oraz spokojnego, osiedlowego charakteru. W najbliższej okolicy znajdują si...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

215 000 PLN (5 972 zł/m2)

1
1
36 m2
1958
15828082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649598 15828082 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel : 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest położona w południowej części Łodzi, w dzielnicy Górna, na osiedlu Kurak, w bezpośrednim sąsiedztwie Szpitala im. Mikołaja Kopernika. W pobliżu liczne sklepy, ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

255 000 PLN (9 444 zł/m2)

1
1
27 m2
1970
15860908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27188867 15860908 Opiekun oferty:Monika BistułaTel.: 602-101-602Opis lokalizacji:Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Nieruchomość znajduje się w budynku z 2021 roku, co zapewnia wysoki standard wykończenia oraz komfort użytkowania. Mieszkanie je...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2021
15860793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27184492 15860793 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,35 m do generalnego remontu, dzięki czemu można je urządzić według własnych potrzeb. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bud...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

373 975 PLN (8 130 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15807645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26376175 15807645 REZERWACJA!Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, w dzielnicy Łódź Górna,w południowo-wschodniej części miasta.Opiekun oferty:Katarzyna Czyżewskatel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w atrakcyjne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

192 000 PLN (7 111 zł/m2)

1
1
27 m2
1980
15841671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26792685 15841671 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Obniżka ceny - chwytaj OKAZJĘ!Szukasz mieszkania, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Cenisz nowoczesną architekturę i przestrzeń na świeżym powietrzu? To mieszkanie jest idealną odpowiedzią na Tw...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (11 341 zł/m2)

3
1
44 m2
2025
15841721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
BEZCZYNSZOWY APARTAMENT Z OGRODEM 26793364 15841721 Poszukujesz mieszkania z ogrodem, które daje poczucie własnego domu?Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,59 m² z prywatnym ogrodem 180 m², położone na zamkniętym osiedlu przy ul. Kolumny w dzielni...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 048 360 PLN (12 480 zł/m2)

4
-
84 m2
2021
15822995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633195 15822995 Mikrokawalerka po generalnym remoncie Łódź, ul. OdyńcaNa sprzedaż wyremontowana mikrokawalerka o powierzchni 16,63 m², położona na parterze w dwopiętrowej, kamienicy przy ul. Odyńca w Łodzi.Idealna pod inwestycję na wynajem lub jako pierwsze własne...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

168 000 PLN (10 500 zł/m2)

1
1
16 m2
1920
15872133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485962 15872133 Oferujemy na sprzedaż przestronny apartament w popularnej dzielnicy Łódź Górna na Chojnach. Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej oraz bogatą infrastrukturą, to idealne miejsce dla rodzin oraz osób ceniących komfort i wygodę.Oferta ekskluzy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

715 000 PLN (11 195 zł/m2)

3
1
63.87 m2
2025
14625376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24763 14625376 Oferujemy Państwu nowe, dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w świetnej lokalizacji. Oferujemy Państwu mieszkanie w świetnej lokalizacji Płocka 4 ! Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie znajduje się w nowym apartamentowcu na zamkniętym ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

432 100 PLN (7 450 zł/m2)

2
1
58 m2
2022