• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 585

15876749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27550892 15876749 Wyjątkowe mieszkanie z duszą Modernistyczna Kamienica przy ul. KarolewskiejZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną nieruchomość o powierzchni 71,41 m², zlokalizowaną na wysokim parterze w doskonale utrzymanej kamienicy przy ul. Karolewskiej w ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

599 000 PLN (8 437 zł/m2)

2
1
71 m2
1937
15862369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27224996 15862369 Duże w pełni rozkładowe mieszkanie na 3 piętrze w bloku niedaleko Ogrodów Geyera i Parku Reymonta. Lokal do remontu z możliwością przerobienia na 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wiele możliwości aranżacyjnych.W około bogate zaplecze handlowo-usługowe o...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

349 000 PLN (5 915 zł/m2)

2
-
59 m2
1960
15870334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27427150 15870334 Wyremontowana kawalerka na parterze o powierzchni niecałych 20 m2 z możliwością korzystania z ogródka w kamienicy przy ul. 3go Maja. Mieszkanie przeszło kapitalny remont kilka lat temu. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Nie wymaga nakładów ...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

169 000 PLN (8 895 zł/m2)

1
1
19 m2
1915
15894742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948593 15894742 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w bloku przy ul. Lutomierskiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej i zielonej okolicy na osiedlu Żubardź, w pobliżu punk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

485 000 PLN (8 981 zł/m2)

3
1
54 m2
1975
15875675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584931 15875675 PANCERNA BAZA NA LIMANOWSKIEGO – TU NIE KUPUJESZ KOTA W WORKU!Masz dość oglądania mieszkań „po remoncie”, gdzie pod świeżą farbą i najtańszym panelem czai się aluminiowa instalacja z lat 70.? Przestań płacić za „pudrowanie trupa”. Na Limanowskiego (r...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

425 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
54.66 m2
1980
15884792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27713135 15884792 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku przy ul. Ziemowita.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych części Łodzi na...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

590 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
59 m2
1990
15875384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542707 15875384 Jasne, rozkładowe 2 pokoje na Olechowie – świetna baza pod Twoje marzenia!Szukasz mieszkania, w którym nikt nie wciska Ci na siłę cudzego gustu w łazience i kuchni, ale jednocześnie nie uśmiecha Ci się zrywanie starych podłóg i skrobanie ścian? To 49...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

430 000 PLN (8 740 zł/m2)

2
1
49.2 m2
1987
15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15877240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563501 15877240 Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 34,86 m², znajdującego się na drugim piętrze nowoczesnego bloku z windą w prestiżowej Strefie Progress w Łodzi. Mieszkanie to doskonała propozycja dla osób, które pragną stworzy...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

361 000 PLN (10 356 zł/m2)

1
1
34.86 m2
2024
15875505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563324 15875505 Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na parterze trzypiętrowej kamienicy z lat 30. XX wieku, która przeszła generalny remont w 2023 roku. Kamienica, zachowując swój historyczny urok, została kompleksowo zmodernizowana, co łączy klasycz...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

399 000 PLN (10 254 zł/m2)

1
1
38.91 m2
1930
15875638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527445 15875638 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - Bałuty, ul. Bydgoska Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć wygodne życie, ta oferta jest dokładnie dla Ciebie. Na sprzedaż funkcjonalne i niezwykle zadbane mieszkanie o...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

467 000 PLN (7 485 zł/m2)

3
-
62.39 m2
1964
15875144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527398 15875144 Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, klasycznego stylu oraz wygody wynikającej z doskonałej lokalizacji.Mieszka...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

850 000 PLN (6 303 zł/m2)

4
1
134.86 m2
1890