• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łasin Różana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łasin i Różana

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15889227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846207 15889227 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2, zlokalizowane obok ulicy Hubskiej, we Wrocławiu. Mieszkanie nowe, wykończone i gotowe do zamieszkania.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie poło...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 900 PLN (19 164 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15889072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27842636 15889072 Klecina 2 pok +antresola Garaż!.Wyjątkowe 2 pokoje z antresolą i klimatyzacją – Wrocław, Klecina.Polecam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m² (powierzchnia użytkowa), które dzięki dodatkowej antresoli (12 m²) z...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 999 PLN (13 525 zł/m2)

3
1
48.8 m2
2005
15889039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842632 15889039 Drukarska2pokparterbalkonpiwnicawindatopPrezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu.Mieszkanie znajduje się na parterze 11 pięter z windą.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchen...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (12 153 zł/m2)

2
1
41.06 m2
1970
15889029 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27841898 15889029 Grabiszyn 48m2 !park grabiszynski TOP od zarazdoskonała Lokalizacja Do wynajęcia mieszkanie na , mieszkanie w pełni umeblowane na spokojnym osiedlu , 3 pokoje z łazienką , 3 piętro , do wynajęcia od zaraz , kaucja 5tyś. zł , opłaty miesięczne ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 888 PLN (12 197 zł/m2)

3
1
49.1 m2
1984
15888799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826564 15888799 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. ..Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle,...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

548 995 PLN (12 580 zł/m2)

2
1
43.64 m2
2018
15888582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27817145 15888582 Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul SZewska RNB!Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na posesji Czynsz 147Biuro 789 100 422Oferta wysłana z prog...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 991 PLN (14 887 zł/m2)

1
1
33.25 m2
1950
15887852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795679 15887852 Widok na park w otoczeniu zieleni duża piwnicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy handlowo-usługow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (11 164 zł/m2)

4
1
62.7 m2
1975
15887657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27789927 15887657 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 586 zł/m2)

2
1
43.62 m2
2018
15886911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771853 15886911 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 994 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15886389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27756702 15886389 Zielinskiego Kawalerka Centrum 27m2!Kategoria: Mieszkania SprzedażPowierzchnia:27 m2Liczba pokoi:1 pokój Zabudowa:Blok Tech. budowy:Wielka Płyta Piętro :6 piętro Liczba pięter:Wieżowiec Rynek:Wtórny Rok budowy:1980 Stan:Do odświeżenia Forma kuchni:O...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

399 000 PLN (14 509 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1984
15885754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
70M 4 pokoje w Zielonej Górze 27740610 15885754 Na sprzedaż mieszkanie 69,66 m² - Zielona Góra, os. PomorskiePrzestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w dobrze skomunikowanej części Zielona Góra. Lokal znajduje się na 4. piętrze (5. kondygnacja) i oferuje funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duży ...

Zielona Góra (Jany) (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

550 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
1
70 m2
1980
15885758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w Tucholi 27740609 15885758 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,4 m², położonego przy ul. Warszawskiej  w Tucholi. Lokal znajduje się na 4. piętrze w bloku mieszkalnym, w spokojnej okolicy z dostępem do pełnej ...

Tuchola (Kujawsko-Pomorskie, gm. Tuchola)

320 000 PLN (5 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1993