• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łazy Wyzwolenia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łazy i Wyzwolenia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27986458 15896724 Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 982 PLN (14 423 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15894572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944621 15894572 Kawalerka do remontu - 26,05 m2 Gliwice, ul. Chorzowska 1 piętro Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 26,05 m2, położony na 1 piętrze w niskiej kamienicy w Gliwicach, przy ul. Chorzowskiej. Układ (zgodnie z KW): • 1 pok&oa...

Gliwice (Zatorze) (Śląskie, gm. Gliwice)

110 000 PLN (4 231 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15884882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714189 15884882 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni wykończonego studia z balkonem w prestiżowej inwestycji tuż nad rzeką!Zapraszam na prezentację: Aleksandra Anyszko +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ulica Michalczyka to lokalizacja łącząca...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

725 000 PLN (20 714 zł/m2)

1
1
35 m2
2025
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 niezależne miejsca parkingowe w garażu podziemnym i komórka lokatorska - dodatkowo płatne 90.000zł Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, ...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15861719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210919 15861719 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 ***for english scroll down***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020
15708462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24341796 15708462 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA FONTANNĘ. OSOBNA KUCHNIA I BALKON. Miejsce postojowe w garażu podziemnym.Oferta na wyłączność.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszka...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 000 PLN (14 188 zł/m2)

4
-
69 m2
2018
15317601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum Rumi obok parku 15636978 15317601 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE PEPPER HOUSE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,39m2 zlokalizowane w centrum Rumi. Nieruchomość położona jest Rumi tuż obok Parku Starowiejskiego. Całkowity remont lokalu pozwala na wprowadzenie się bez ponoszenia dodatk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

375 000 PLN (11 364 zł/m2)

2
1
33 m2
1936
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15888570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816818 15888570 Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,60 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu Eskadra.Układ mieszkania:przestronny salon z wyjściem na balkonoddzielna, ustawna...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (18 548 zł/m2)

2
1
42 m2
2014