• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łebcz Pucka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łebcz i Pucka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27893193 15891249 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Szczecina – Pogodno, ul. Popiełuszki.Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, otoczonym zielenią, idealnym dla osób ceniących...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

799 000 PLN (12 839 zł/m2)

3
-
62.23 m2
2018
15891016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884696 15891016 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,63 m2 z loggią. Mieszkanie jest wolne od zaraz. Nieruchomość znajduje się przy ul. Lubelskiej na os. Bella Dolina. Oferta na wyłączność - tylko w bi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

578 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
1
44.63 m2
2022
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (15 942 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15886820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768141 15886820 Polecam rewelacyjnie zlokalizowane, jasne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie w budynku przy ul. Broniwoja, w jednym z najatrakcyjniejszym rejonie Warszawy! Bezpieczna, zielona okolica o niskiej zabudowie, obok Park GRANAT i ARKADIA, a stacja met...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1964
15779966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25795308 15779966 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 mkw, z ogródkiem o powierzchni 12,39 mkw.Nieruchomość położona jest na zamkniętym, kameralnym osiedlu przy ul. Krzyżówki na warszawskiej Białołęce, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Żerańskiego...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15892206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898241 15892206 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

643 659 PLN (12 378 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898238 15892205 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898235 15892161 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898234 15892203 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 062 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-
15743916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25027247 15743916 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i garażem - Lubachów!Na powierzchnię mieszkania składa się część dzienna z otwartą kuchnią, przestronny pokój oraz dużą łazienka.Mieszkanie do wykończenia we własnym zakresie.W mieszkaniu są częściowo okna PCV, jedn...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

185 000 PLN (3 426 zł/m2)

2
-
54 m2
1900