• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Łomianki

Znalezionych ofert: 5

15894188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | ogródek | 2 parkingi 27933330 15894188 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4-pokojowe mieszkanie w podwarszawskich Łomiankach, w jego centrum przy ul. Baczyńskiego.Nieruchomość znajduje się na wyższym parterze w 2 piętrowym budynku.Na powierzchnię 85m2 składa się...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

850 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
1
85 m2
1982
15878949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602836 15878949 Na sprzedaż: Przestronne 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu zamkniętym z dwoma miejscami parkingowymi w Otulinie Puszczy Kampinoskiej ! Piwnica . Prestiżowa część Łomianek - Dąbrowa Leśna !Na sprzedaż atrakcyjne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mie...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

584 000 PLN (12 426 zł/m2)

2
-
47 m2
2001
15819665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633108 15819665 EKSKLUZYWNE MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE W PRESTIŻOWEJ CZĘŚCI ŁOMIANEK  Z NAJPIEKNIEJSZYM WIDOKIEM ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA !Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o charakterze rezydencjonalnym, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ł...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

1 430 000 PLN (7 333 zł/m2)

5
3
195 m2
2026
15742397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24990750 15742397 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż bezpośrednio: Nowe nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą balkonem i tarasem w Łomiankach pod WarszawąPowierzchnia użytkowa: 56,64 m²Taras 12 m² + balkon 4 m²Piętro: 3 3 winda ( niski blok)...

Łomianki Dolne (Mazowieckie, gm. Łomianki)

769 000 PLN (13 491 zł/m2)

3
-
57 m2
2022
15359547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne duże mieszkanie w cichej okolicy! 16776234 15359547 Trzypokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowej sypialni w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Ta urokliwa nieruchomość znajduje się jedynie 25 minut od centrum Warszawy. Jest gotowa do wprowadzenia, wyposażona i nie wymagająca wkładu fin...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

959 000 PLN (11 695 zł/m2)

3
1
82 m2
2007