• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 71

15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15890579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27879788 15890579 Mieszkanie idealne pod inwestycję!Mile widziana zamiana na kawalerkę. Mieszkanie składa się z dwóch części:Pierwsza część: przedpokój, dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia z prysznicem, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Druga część: pokó...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

285 000 PLN (4 130 zł/m2)

3
1
69 m2
1939
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15828132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26595236 15828132 Przestronne mieszkanie w samym sercu Świdnicy Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świdnicy, przy ul. Pułaskiego.Okna z pokoi wychodzą na Rynek, natomiast kuchnia ma widok na spokojne podwórze, co zapewnia komfort i cisz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

444 000 PLN (9 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1965
15792696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26025638 15792696 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mennicka, CentrumNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji centrum miasta, a jednocześnie spokojna i cicha okolica Układ:duża kuchnia jasny salon pokój z balkonem łazienka przedpokój Standard:got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

349 000 PLN (8 512 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15753847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25217185 15753847 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zarzecze!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa duże pokoje, osobna kuchnia, łazienka oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowa...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

276 500 PLN (6 011 zł/m2)

2
-
46 m2
1939