• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 69

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15752759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174417 15752759 Klimatyczny, niepowtarzalny apartament w stylu loftowym z dużym balkonem - Centrum!Mieszkanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół - idealne dla osób poszukujących niepowtarzalnego wnętrza!Na powierzchnię mieszkania składa się otwarta,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

599 000 PLN (7 882 zł/m2)

2
-
76 m2
1939
15870843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441076 15870843 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

449 100 PLN (9 980 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15896111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27968848 15896111 Prezentujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną na 3 piętrze - Osiedle Młodych! ul. KunicZDJĘCIA POGLĄDOWE! Mieszkanie po kapitalnym remoncie!Na powierzchnie mieszkania składają się pokój z kuchnią, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PC...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15891423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897182 15891423 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15884704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710180 15884704 REZERWACJA ! Przytulne, pięknie urządzone mieszkanie z balkonem, położone w zielonej części Osiedla Młodych! Na powierzchnię mieszkania składa się część wypoczynkowa z otwartą kuchnią, duża sypialnia z balkonem oraz łazienka i przedpokój. Mieszkanie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (10 220 zł/m2)

2
1
41 m2
1980
15876177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532539 15876177 Trzypokojowe mieszkanie na parterze na Osiedlu Zawiszów!Na powierzchnię mieszkania ok. 61,5 m2 składa się salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój.Nieruchomość do zamieszkania - wymaga jedynie drobnego re...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 000 PLN (7 951 zł/m2)

3
1
61 m2
1990
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

440 000 PLN (8 302 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15798289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26166066 15798289 Trzypokojowe mieszkanie na I piętrze na Osiedlu Młodych!Mieszkanie do remontu.Na powierzchnie mieszkania ok. 55,6 m2 składa się salon w wyjściem na balkon, osobna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie dwustronne, samodzielne ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (8 091 zł/m2)

3
1
55 m2
1980
15757861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25308267 15757861 Trzypokojowe mieszkanie w bloku w Centrum, I piętro!Na powierzchnię mieszkania 46,63 m2 składa się salon, kuchnia, dwa osobne pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, drzwi zewnętrzne...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

360 000 PLN (7 826 zł/m2)

3
-
46 m2
1960
15743908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027236 15743908 Przestronne mieszkanie z osobną kawalerką - typu studio! Idealne pod inwestycję!Na powierzchnię głównego mieszkania składa się kuchnia, trzy osobne pokoje, łazienka oraz przedpokój. Drugie mieszkanie, to studio, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuc...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

518 900 PLN (5 295 zł/m2)

4
-
98 m2
1939