• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Świdnica

Znalezionych ofert: 69

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15737818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24893105 15737818 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy!Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie rozkładowe.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele, płytki oraz wykładzina. Na ści...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

430 000 PLN (5 811 zł/m2)

3
-
74 m2
1939
15872434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27493510 15872434 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami - miejsce postojowe pod budynkiem!Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie - idealne dla rodziny!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia, salon, dwa pokoje - każdy z nich...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

532 000 PLN (8 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1985
15861490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27207444 15861490 MIESZKANIE ZAREZERWOWANE ! Nowoczesne, piękne mieszkanie dwupokojowe z dwoma miejscami postojowymi oraz komórką lokatorską w bliskich okolicach Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się salon z wyjściem na duży balkon oraz aneksem kuchen...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
-
48 m2
2022
15831362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26693226 15831362 Na Osiedlu Młodych, w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 4, na 3. piętrze, znajduje się ciepłe, przytulne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Świdnica.Pomieszczenia są wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone. Na oknach zamont...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

485 100 PLN (9 329 zł/m2)

3
1
52 m2
1985
15806571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26343118 15806571 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Osiedle Młodych!Mile widziana zamiana na mieszkanie na parterze!Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z balkonem, dwa osobne pokoje, kuchnia, która można otworzyć na salon, łazienka oraz przedpokój. Mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

284 000 PLN (6 605 zł/m2)

3
-
43 m2
1968
15775382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25669235 15775382 OKAZJA ! Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w przy ul. Jagiellońskiej. Piękna kamienica po remoncie ! Na powierzchnie mieszkania ok. 99 m2 składa się osobna kuchnia, 3 pokoje, toaleta oraz 2 przedpokoje. Mieszkanie do kapitalnego remontu!W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

395 100 PLN (3 991 zł/m2)

3
-
99 m2
1940
15772440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610498 15772440 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15751685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25145766 15751685 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie rozkładowe, bardzo słoneczne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka, toaleta oraz ustawny przedpokój.W mieszkaniu...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

399 900 PLN (6 556 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15891288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894422 15891288 Dwupokojowe mieszkanie do remontu w Centrum Świdnicy.Mieszkanie do generalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne!Na powierzchnię mieszkania 34,5 m2 składają się dwa pokoje w układzie przejściowym, kuchnia i przedpokój. W mieszkaniu nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

200 000 PLN (5 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1890
15896841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27989008 15896841 Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - Świdnica. Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,3 m² , położone na parterze kamienicy. Lokal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
1912
15829016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26877593 15829016 TYLKO U NAS! WOMBAT NIERUCHOMOŚCI POLECA! Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową ofertę sprzedaży. Mieszkanie klasy premium w zabytkowej kamienicy - ponadczasowa elegancja i komfort Świdnica Oferta na wyłączność !!! Na sprz...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

849 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
140 m2
1940