• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska Fieldorfa Augusta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Fieldorfa i Augusta

Znaleźliśmy 62 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Podlaska Biała

15667206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23595884 15667206 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2.Mieszkanie składa się z:• pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon ,• 2 sypialni • łazienki • osobnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

339 000 PLN (5 805 zł/m2)

3
1
58.4 m2
1983
15813950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609708 15813950 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, umeblowanie, goto...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 352 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15522817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454099 15522817 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Przestronne 65 m² do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz balkon . Do mieszkania przynależy tez piwnica. Pomieszczenia ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

315 000 PLN (4 846 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15453149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18910477 15453149 Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony na parterze domu wolnostojącego dwurodzinnego wraz z garażem. Mieszkanie o pow. 107,25m2 położone jest w Białej Podlaskiej przy ul. Budkiewicza (centrum miasta) Istnieje możliwość zakupu całego bud...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

450 000 PLN (4 196 zł/m2)

5
-
107.25 m2
1970
15692835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24052905 15692835 Oferuję na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50,90 m2 znajdujące się w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej. Oferta idealna dla rodziny lub jako inwestycja.Istnieje możliwość podziału salonu na dwa oddzielne pokoje z niezależnym wejściem...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

289 000 PLN (5 678 zł/m2)

2
-
50.9 m2
2001