• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska Sidorska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sidorska

Znaleźliśmy 62 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Podlaska Biała

15667206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23595884 15667206 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na trzecim pietrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Piaskowej. Mieszkanie o pow. 58,40m2.Mieszkanie składa się z:• pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon ,• 2 sypialni • łazienki • osobnej ku...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

339 000 PLN (5 805 zł/m2)

3
1
58.4 m2
1983
15813950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26609708 15813950 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż.Schludne, komfortowe mieszkanie 48,8 m2 ulokowane na 2 piętrze w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Terebelskiej 56Mieszkanie jest w dobrym stanie technicznym, umeblowanie, goto...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 352 zł/m2)

2
1
48.8 m2
1995
15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15522817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454099 15522817 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Przestronne 65 m² do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz balkon . Do mieszkania przynależy tez piwnica. Pomieszczenia ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

315 000 PLN (4 846 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15799937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26200271 15799937 Na sprzedaż ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie, położone przy ul. Kąpielowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 34,2 m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny salon z aneksem kuchennym...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

286 000 PLN (8 412 zł/m2)

2
1
34 m2
1984
15739990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24945074 15739990 Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie położone na zielonym osiedlu przy ul. Piaskowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 68.91m2, położona jest na 4 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Duży salon z wyjściem na balkon-3 Sypialnie-Łazienka-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

327 000 PLN (4 809 zł/m2)

4
1
68 m2
1984
15886988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27773309 15886988 3 pokoje + salon 2 piętro dwustronne idealne pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łukaszyńskiej, usytuowane na 2 piętrze.Nieruchomość o bardzo praktycznym układzie składa się z:3 oddzielnych pokoi,przestronnego ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

357 000 PLN (5 174 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15697672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24134115 15697672 Zapraszamy do zakupu przestronnego 3 pokojowego mieszkania, położonego w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej.Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 68,48m2 położony jest na 4 piętrze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi:- oddzielna kuchnia-...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

330 000 PLN (4 820 zł/m2)

3
-
68.46 m2
1993
15535348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20722290 15535348 Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku w Białej Podlaskiej przy ul. Kościuszki. Mieszkanie zostało świeżo odświeżone. Mieszkanie o powierzchni 46,60m2 składa się z następujących pomieszczeń: - salon z wyjściem na bal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

280 000 PLN (6 009 zł/m2)

2
1
46.6 m2
-