• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biała Podlaska

Znalezionych ofert: 62

15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15777723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736502 15777723 Mieszkanie ul. Janowska 66BNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,80 m² z dużym balkonem (15 m²) oraz piwnicą (ok. 6 m²).Układ pomieszczeń:*3 pokoje*kuchnia*łazienka (wanna i prysznic)*osobne WC (z dodatkowym grzejnikiem elektrycznym)*p...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

485 000 PLN (7 823 zł/m2)

3
1
62 m2
2005
15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15826721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633275 15826721 Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta AugustaNa sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta.Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności uzyskiwania dodatkowych zezwoleń.Powierzchnia: 50,60 m²Liczba pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1987
15780320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25801162 15780320 2 pokoje 54,5 m² 2. piętro blok z windą balkon 6 m² niski czynsz ~300 złSłoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem. Lokal położony na 2. piętrze zadbanego bloku z w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (7 685 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15742896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000507 15742896 Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej!  Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 34 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m²Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoiosobnej kuchni łazienki WCprzedpokojuDodatkowe atuty: Balkon idealny na poranną k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (6 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1992
15719046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24558565 15719046 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym i komórką lokatorską ul. Żeromskiego, Biała PodlaskaNa sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego bloku z 2017 roku. Lokal zn...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

460 000 PLN (9 200 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15522817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20454099 15522817 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ! Przestronne 65 m² do remontu, na 3 piętrze bez windy. Wyjątkowa okazja dla kreatywnych!Mieszkanie składa się z 3 pokoi, wc, łazienki, kuchni oraz przedpokoju oraz balkon . Do mieszkania przynależy tez piwnica. Pomieszczenia ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

315 000 PLN (4 846 zł/m2)

3
1
65 m2
1984
15591171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21998739 15591171 Zapraszam do kontaktu i oglądania tej wyjątkowej nieruchomości, która może stać się Twoim nowym, cichym i spokojnym mieszkaniem w sercu Białej Podlaskiej.To piękne mieszkanie, w pełni umeblowane, jest gotowe, by wprowadzić się bez konieczności dodat...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 977 zł/m2)

2
1
44 m2
2000