• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Biała

Znalezionych ofert: 64

15834935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26712447 15834935 #REZERWACJA#Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 48.6m2, znajduje się na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Przestronny sal...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

387 000 PLN (8 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1983
15777721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25736501 15777721 Na sprzedaż przestronne mieszkanie położone przy ulicy Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 66,55 m2, znajduje się na 2 piętrze, a w jego skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-Dwie sypialnie-Łazienka-WC-PrzedpokójDodatkowo...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

417 000 PLN (6 318 zł/m2)

3
1
66 m2
1978
15742573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24994892 15742573 Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone przy ul. Kolejowej w Białej Podlaskiej.Nieruchomość o powierzchni 57.96m2, położona jest na 3 piętrze, a w jej skład wchodzą:-Salon z wyjściem na balkon-3 sypialnie-Kuchnia-Łazienka z WC-PrzedpokójDodatkowo d...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

317 000 PLN (5 561 zł/m2)

4
1
57 m2
1976
15868262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27369879 15868262 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,41 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Sidorskiej.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy również ...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

230 000 PLN (6 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1969
15868263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369878 15868263 Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o pow. 48 57 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z windą (2024 r.). Lokal nigdy niezamieszkały świeżo po remoncie w 2025 roku, zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie.Mieszkanie s...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

545 000 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15826715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633279 15826715 Ekonomiczne 2 pokojowe mieszkanie, pow. 46,81 m2Jeżeli szukasz mieszkania do zamieszkana lub jako inwestycję na wynajem, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! * ekonomiczne *miejsca parkingowe za szlabanem, *1 piętro, * winda, *młode...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

395 000 PLN (8 587 zł/m2)

2
1
46 m2
2011
15826709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26633276 15826709 Mieszkanie na sprzedaż - ulica Bolesława Chrobrego w Białej Podlaskiej !Lokal o powierzchni 30,4 mkw znajduje się na pierwszym piętrze.Nieruchomość składa się z:- kuchni,- salonu,- przedpokoju,- łazienki,posiada balkon, piwnicę!Podlega negocjacji!Czy...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

234 000 PLN (7 800 zł/m2)

1
1
30 m2
1956
15868261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27369877 15868261 bez ikon Komfortowe mieszkanie 64,54 m² z klimatyzacją i dużym balkonem Biała Podlaska, ul. KopernikaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kopernika w Białej Podl...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (6 484 zł/m2)

2
1
64 m2
1987
15728964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24754832 15728964 Mieszkanie na sprzedaż Biała Podlaska, ul. Królowej Jadwigi Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m² zlokalizowane w samym sercu Białej Podlaskiej ul. Królowej Jadwigi. Lokalizacja:Mieszkanie położone jest w woj. lubelskim, powiat m....

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

380 000 PLN (5 205 zł/m2)

4
1
73 m2
1990
15826721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633275 15826721 Na sprzedaż mieszkanie ul. Zygmunta AugustaNa sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe położone przy ul. Zygmunta Augusta.Lokal może nabyć również obcokrajowiec bez konieczności uzyskiwania dodatkowych zezwoleń.Powierzchnia: 50,60 m²Liczba pok...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

310 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1987
15780320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25801162 15780320 2 pokoje 54,5 m² 2. piętro blok z windą balkon 6 m² niski czynsz ~300 złSłoneczne, funkcjonalne mieszkanie przy ul. Aliny Fedorowicz idealne dla pary, singla lub jako pewna inwestycja na wynajem. Lokal położony na 2. piętrze zadbanego bloku z w...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

415 000 PLN (7 685 zł/m2)

2
1
54 m2
2015
15742896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000507 15742896 Na sprzedaż mieszkanie w Białej Podlaskiej!  Lokalizacja: ul. Sidorska 101 B Piętro: 34 (blok bez windy) Powierzchnia: 63,5 m²Mieszkanie składa się z: 3 ustawnych pokoiosobnej kuchni łazienki WCprzedpokojuDodatkowe atuty: Balkon idealny na poranną k...

Biała Podlaska (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

410 000 PLN (6 508 zł/m2)

3
1
63 m2
1992