• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Centrum

Znalezionych ofert: 56

15721488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Nowy Świat 47m2, 2 lub 3 pokoje do remontu 24605306 15721488 REZERWACJA  - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat.Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po termomodernizacji z odnowioną klatką schodową i elewacją, jest położone na 2 piętrz...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

390 000 PLN (8 298 zł/m2)

2
1
47 m2
1965
15856634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka 35m² w Centrum + dodatkowe 22m²!! 27097389 15856634 Mieszkanie w centrum z czymś, czego nie ma większość kawalerek!Oprócz przestronnego studia o powierzchni 35,33 m² z balkonem zyskujesz możliwość korzystania z dodatkowych pomieszczeń 22,29 m² nad mieszkaniem - idealnych na biuro, studio lub prywatną ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

349 000 PLN (9 971 zł/m2)

1
1
35 m2
-
15851350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka, Centrum ,Idealna pod inwestycję 27012602 15851350 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentuję Państwu kawalerkę o powierzchni 35 m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze w znakom...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

329 000 PLN (9 400 zł/m2)

1
1
35 m2
1965
15851540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie pod inwestycje! 27012790 15851540 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.3 kawalerki w pakiecie. Wszystko w jednym miejscu, nie musisz biegać po całym mieście za naj...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

625 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
3
60 m2
1960
15851396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z ogródkiem, nowe budownictwo 27012815 15851396 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży stylowego i eleganckiego mieszkania 3-pokojow...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

755 000 PLN (13 981 zł/m2)

3
1
54 m2
2022
15847202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26904537 15847202 Przedstawiamy Państwu możliwość zakupu apartamentu o powierzchni 50,93 m², usytuowanego w centrum Białegostoku, przy ul. Warszawskiej. Jest to funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w nowoczesnym, trzypiętrowym bloku z 2022 roku. B...

Białystok (Centrum), Warszawska 64

658 000 PLN (12 920 zł/m2)

2
1
50.93 m2
2022
15851286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012605 15851286 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Mieszkanie w centrum Białegostoku - parter 47,1 m²LokalizacjaPrzedstawiam Państwu doskonałą...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

449 000 PLN (9 553 zł/m2)

2
1
47 m2
1975
15851373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum Piłsudskiego 2 pokoje parter 27012587 15851373 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowa lokalizacja - centrum Białegostoku, ul. Piłsudskiego 34,4 m²Na sprzedaż kawalerka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

333 000 PLN (9 794 zł/m2)

2
1
34 m2
-
15885768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27740871 15885768 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,26 m² w Centrum Białegostoku przy ul. Czystej, z balkonem 3,5 m² i nowym wykończeniem. Lokal położony na I piętrze w budynku z 2025 roku, gotowy do wprowadzenia. Układ obejmuje salon z aneksem 22,7 m² z wyjście...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

550 000 PLN (15 598 zł/m2)

2
1
35.26 m2
2025
15865112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż Białystok, Centrum 27288860 15865112 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m², położone w ścisłym centrum Białegosto...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

425 000 PLN (12 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1974
15851361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe do własnej aranżacji! 27012690 15851361 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6 m², położone na 6 piętrze w wieżowcu w ...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

430 000 PLN (7 414 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
15851234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
64 m² Centrum ul.Włókiennicza 27012680 15851234 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m², położone w doskonałym...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

564 999 PLN (8 828 zł/m2)

3
1
64 m2
1995