• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok Skorupy

Znalezionych ofert: 18

15340515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 16264874 15340515 Biuro Nieruchomości PÓŁNOC oferuje na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim plus - położone gładzie, całość pomalowana na biało, wykonane sufity podwieszane, belki wyszlifowane i polakierowane, o imponującej powierzchni 105.5m2, zlokalizowa...

Białystok (Skorupy), Mokra

838 725 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
105.5 m2
2025
15844158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26821925 15844158 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

637 500 PLN (9 515 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15868082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabud. szereg pod klucz 27364338 15868082 Kupujesz bez podatku PCC !   PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skr...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

780 000 PLN (11 642 zł/m2)

4
1
67 m2
2026
15844177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkania blisko centrum, zabudowa szeregowa 26822187 15844177 Kupujesz bez podatku PCC !PROMOCJA - brak prowizji za pośrednictwo !Kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, zbudowane w końcu 2025 roku, nowoczesna architektura budynków i estetyczna kolorystyka, zlokalizowane przy ulicy Pomorskiej, na skraju...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

673 000 PLN (9 614 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15730823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24785200 15730823 Na sprzedaż oferuję komfortowy i kompleksowy pakiet nieruchomości o łącznej powierzchni 103,86m2, będący w stanie zaspokoić potrzeby także klientów wymagających. Oferta rzadko spotykana na białostockim rynku. 1. MIESZKANIE trójstronne: 80,45 m2. ...

Białystok (Skorupy) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 126 000 PLN (13 996 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2021
15488035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
*NOWA INWESTYCJA* Mieszkania przy ul. Kujawskiej, miejsce postojowe 19685949 15488035 Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą inwestycją Dewelopera SOKOŁOWSCY NIERUCHOMOŚCI zlokalizowaną przy ul. Kujawskiej w Białymstoku. Havana to kompleks 10 dwulokalowych budynków w zabudowie szeregowej, w których znajduje się łącznie 20 przestron...

Białystok (Skorupy), ul. Kujawska

599 000 PLN (9 134 zł/m2)

3
1
65.58 m2
-