• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Białystok

Znalezionych ofert: 359

15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15869689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27407928 15869689 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

570 651 PLN (7 950 zł/m2)

4
1
71.78 m2
2026
15868530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385172 15868530 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

484 711 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
60.97 m2
2026
15865372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Piasta | po remoncie | dwustronne 27295828 15865372 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m², położone na osiedlu Piasta...

Białystok (Podlaskie, gm. Białystok)

559 000 PLN (9 475 zł/m2)

3
1
59 m2
1980
15859871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w ścisłym centrum - ul Kalinowskiego 27177832 15859871 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kalinowskiego to jedna z tych rzadkich ofert, w których loka...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 326 zł/m2)

2
1
46 m2
1956
15894217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Centrum 2 pokoje*Ul. Nowogródzka 27933398 15894217 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Polecam ofertę mieszkania 2-pokojowego położonego w centrum przy ulicy Nowogródzkiej na 1 pi...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

339 000 PLN (10 273 zł/m2)

2
1
33 m2
1988
15881483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ładne 3 pokoje Białostoczek 60m2 27633398 15881483 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam ofertę mieszkania 3-pokojowego położonego na cenionym osiedlu Białostoczek w Bi...

Białystok (Białostoczek) (Podlaskie, gm. Białystok)

489 000 PLN (8 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1982
15851325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe dwustronne mieszkanie z garażem 27012601 15851325 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Prezentujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w Białymstoku. To urok...

Białystok (Wygoda) (Podlaskie, gm. Białystok)

629 000 PLN (10 483 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15894098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje, Młodych 27923530 15894098 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zamieszkaj w przestronnym, funkcjonalnym 3-pokojowym, dwustronnym lokalu. Mieszkanie o funkc...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

399 900 PLN (7 690 zł/m2)

3
1
52 m2
1995
15893931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe Białystok 27922318 15893931 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przytulne i zadbane mieszkanie na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu DziesięcinyNa sprzedaż j...

Białystok (Dziesięciny) (Podlaskie, gm. Białystok)

429 000 PLN (9 128 zł/m2)

2
1
47 m2
1983
15893782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3-pokojowe Centrum 27920565 15893782 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.WYJĄTKOWE MIESZKANIE W SERCU BIAŁEGOSTOKU - UL. KALINOWSKIEGOPrezentuję Państwu unikalną ofe...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
1
50 m2
1963