• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Śródmieście

Znalezionych ofert: 103

15895129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje przy Parku Witosa, dwa balkony! 27959731 15895129 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania gotowego do zamieszkania znajdującego się przy ulicy Jagiellońskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze niskiego bloku z 1961 roku.Bardzo dobre do...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
1
54 m2
1961
15884778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokoje Blisko Dworca 27711458 15884778 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy z możliwością aranżacji 4 pokoi - na ul. PomorskiejNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 76,13 m², położone w centrum miasta przy ul. Pomorskiej , w zadbanej kamienicy. Nieruchomość sprawdzi się zarówno dl...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

545 000 PLN (7 171 zł/m2)

3
1
76 m2
1900
15848131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26933603 15848131 Novator Nieruchomości prezentuje Państwu po generalnym remoncie bardzo ładne i klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50,06m2 (powierzchnia po podłodze 60m2). Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowej, zabytkowej i odnow...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

575 000 PLN (11 500 zł/m2)

3
-
50 m2
1909
15895130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w stanie deweloperskim, kamienica 27959732 15895130 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Chocimskiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza ze ...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

352 870 PLN (7 201 zł/m2)

2
1
49 m2
1906
15723246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje! Nowe budownictwo! Centrum! 24631930 15723246 Nowoczesne 2 pokoje w Centrum w nowym budownictwie dostępne od zaraz!ATUTY:- dogodna lokalizacja!- teren zamknięty!- centralne ogrzewanie gazowe!- woda miejska! - rolety zewnętrzne!- wideodomofon!CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż stylowe mieszkanie na Garb...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2021
15894358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27941051 15894358 TYLKO U NAS Oferujemy do sprzedaży ładne po remoncie 3 pokojowe mieszkanie, usytuowane w bloku z cegły na I piętrze na Śródmieściu Na sprzedaż mieszkanie w bloku z cegły o bardzo dogodnym układzie pomieszczeń Trzy niezależne pokoje (24m21...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

650 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
-
78 m2
-
15830388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w centrum! 26672036 15830388 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!!!3 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM!ATUTY:- Pożądana lokalizacja!- Pełna infrastruktura usługowo-handlowa po sąsiedzku!- Szybki termin wydania!- Trzystronna ekspozycja!- Duże możliwości aranżacyjne!CHARAKTERYSTYKA:Na sprz...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 000 PLN (4 731 zł/m2)

3
1
78 m2
1896
15894264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27937490 15894264 Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z ogromnym potencjałem - 120 m², taras i balkon. Polecam do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 120 m², położone na trzecim piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z pięciu pokoi, k...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

540 000 PLN (4 500 zł/m2)

5
-
120 m2
1912
15862026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje+kuchnia SUPER LOKALIZACJA DO WPROWADZENIA 27221071 15862026 WYŁĄCZNIE W HOUSING MARKET - 2-POKOJOWE MIESZKANIE W SPOKOJNEJ CZĘŚCI SKRZETUSKA Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Curie-Skłodowskiej w dzielnicy Skrzetusko w Bydgoszcz. Lokal usytuowany jest w drugiej lini...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

398 900 PLN (7 526 zł/m2)

2
1
53 m2
1950
15717453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w stanie deweloperskim, śródmieście 24532827 15717453 Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Racławickiej w Bydgoszczy.Nieruchomość zlokalizowana jest na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Bardzo dobre doświetlenie oraz cisza z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

369 260 PLN (7 536 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15891415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe Mieszkanie - Śródmieście, Ul.Rycerska 27896896 15891415 !! NOWE MIESZKANIE W BLOKU Z 2026 ROKU - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. RYCERSKA !!ATUTY:nowy apartamentowiec z 2026 roku!winda!mieszkanie wykończone pod klucz!wyposażenie oraz dekoracje w cenie!gotowe do zamieszkania od zaraz!wysoki standard wykończenia!osiedle z...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

645 000 PLN (16 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15891414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 Pokojowe Mieszkanie - Śródmieście 27896905 15891414 !! 2 POKOJE W KAMIENICY - ŚRÓDMIEŚCIE, UL. JAGIELLOŃSKA !!ATUTY:świetna lokalizacja w samym centrum miasta!klimatyczna kamienica!mieszkanie gotowe do zamieszkania!funkcjonalny układ pomieszczeń!balkon!pełne wyposażenie w cenie!sypialnia z garderobą!i...

Bydgoszcz (Śródmieście) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
38 m2
1895