• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz Bartodzieje

Znalezionych ofert: 34

15622982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 115m2, 2 łazienki, ostatnie piętro! 22665487 15622982 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy apartament o powierzchni 114,65m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na Bartodziejach Małych.Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze nowoczesnego, 7-mio piętrowego apartamentowc...

Bydgoszcz (Bartodzieje małe) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 260 000 PLN (11 053 zł/m2)

5
2
114 m2
2025
15771830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z balkonem, Gajowa, Bartodzieje 25595090 15771830 Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięcio piętrowego apartamentowca.Ekspozycja wschodnia zapewnia o...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

643 900 PLN (11 924 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15771832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, 2 balkony, Gajowa, Bartodzieje 25595092 15771832 Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 77,9 m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje.Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze nowoczesnego, dziesięcio piętrowego apartamentowca.Trójstronna ekspozycja zape...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

969 200 PLN (12 587 zł/m2)

4
1
77 m2
2026
15771831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, taras 48m2, Gajowa, Bartodzieje 25595091 15771831 Mam przyjemność zaprezentować Państwu pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 125,07 m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje.Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego, dziesięcio piętrowego apartamentowca.Trójstronna ekspozycja zap...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

1 458 316 PLN (11 667 zł/m2)

5
2
125 m2
2026
15535507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
51m2 Inwestycja Ceramika, Bartodzieje!!! 20728780 15535507 Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,8m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Bartodziejach.Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca.Tere...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

601 795 PLN (12 036 zł/m2)

2
1
50 m2
2025
15621064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22616197 15621064 Tylko w naszym biurze. Wolne od zaraz! Mamy klucze. Na sprzedaż świetne, przestrzenne mieszkanie dwupokojowe na ul. Jagiellońskiej - Skrzetusko za 416000 do negocjacji. Mieszkanie do odnowienia, ale z dużym potencjałem. Znajduje się na parterze ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

416 000 PLN (7 849 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15604103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22281049 15604103 Jasne, przytulne mieszkanie w odnowionej kamienicy na 2 piętrze. Ocieplona kamienica, w ostatnim czasie przeprowadzony był remont dachu i klatki schodowej, Super lokalizacja na Bartodziejach : ulica Żmudzka, niedaleko ronda Fordońskiego. Blisk...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

240 000 PLN (6 667 zł/m2)

1
-
36 m2
-
15577900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21712008 15577900 Niepowtarzalne mieszkanie. Umów się na prezentację i zobacz. Poziom I : korytarz z szafą i wieszakami. Lekkie schody na wyższy poziom. Poziom II : duży hall, salon 20m z częściowo otwartą ścianą na hall, pokój 16m, pokój 12m, oddzielna kuchnia z ok...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

799 000 PLN (9 627 zł/m2)

3
-
83 m2
2003
15517924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20322272 15517924 Negocjuj cenę ! Na sprzedaż mieszkanie dobre zarówno pod wynajem jak i do zamieszkania. Umeblowane, dwupokojowe z kuchnią i łazienką przy ulicy Skłodowskiej-Curie 56. Widok na jeziorko Balaton. Jasne i ciepłe. Lokalizacja wyjątkowo korzystna : li...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

313 000 PLN (8 237 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15421710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18183965 15421710 Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 39,83 m2 położone na parterze w wieżowcu przy ul. Skłodowskiej 56. Mieszkanie jasne i ciepłe, w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się ...

Bydgoszcz (Bartodzieje) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

300 000 PLN (8 108 zł/m2)

2
-
37 m2
1960