• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Bytom

Znalezionych ofert: 125

15758106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25313230 15758106 lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,67 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 78 wraz z udziałem wynoszącym 24810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

95 000 PLN (1 792 zł/m2)

2
-
53 m2
-
15756343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25251295 15756343 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 91,89 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 28 wraz z udziałem wynoszącym 48810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sa...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

96 000 PLN (1 055 zł/m2)

3
-
91 m2
-
15756341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251293 15756341 lokal mieszkalny nr 16 o powierzchni 29,08 m2, zlokalizowany na poddaszu w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 28810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

39 000 PLN (1 345 zł/m2)

1
-
29 m2
-
15753970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25221035 15753970 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 34,12 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Młodzieżowej 13A wraz z udziałem wynoszącym 15310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 118 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15753153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25191212 15753153 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 53,19 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 136 wraz z udziałem wynoszącym 39210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim ...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

82 000 PLN (1 547 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15752691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25173039 15752691 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 66,45 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Zabrzańskiej 149 wraz z udziałem wynoszącym 12510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w praw...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

122 000 PLN (1 848 zł/m2)

2
-
66 m2
-
15750033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25114760 15750033 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 51,15 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 18 wraz z udziałem wynoszącym 42810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samy...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 255 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15750032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25114758 15750032 lokal mieszkalny nr 14 o powierzchni 26,56 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Racławickiej 16 wraz z udziałem wynoszącym 22210 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem wpraw...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

38 000 PLN (1 462 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15777155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25730785 15777155 Lokal mieszkalny nr 11 o powierzchni 55,81 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 22 wraz z udziałem wynoszącym 15510 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w pr...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

88 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
55 m2
-
15776742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25716531 15776742 lokal mieszkalny nr 13 o powierzchni 44,15 m2 zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Wincentego Witosa 26 wraz z udziałem wynoszącym 20710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w...

Bytom (Szombierki) (Śląskie, gm. Bytom)

64 000 PLN (1 455 zł/m2)

1
-
44 m2
-
15758105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25313228 15758105 lokal mieszkalny nr 12 o powierzchni 35,15 m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Konstytucji 46 wraz z udziałem wynoszącym 36910 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim s...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

47 000 PLN (1 343 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15756336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25251297 15756336 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 44,78 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Piotra Czajkowskiego 4 wraz z udziałem wynoszącym 16010 000 w częściach wspólnych budynku oraz tak...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

58 000 PLN (1 318 zł/m2)

1
-
44 m2
-