• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Celbowo Jesionowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jesionowa i Celbowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753  4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszk...

Marki, Miedziana

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041  Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok bud...

Warszawa (Targówek), Żuromińska

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972
15879158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27609169 15879158 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we WrocławiuZAPRASZAMY DZISIAJ NA DZIEŃ OTWARTYgodziny: 15:00 - 19:00 adres: Daszyńskiego 1123 (7 piętro)Otoczenie nieruchomości:Otocze...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

390 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1990
15884478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704443 15884478 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Armii Krajowej w spokojnej, rekreacyjnej części Warszawy – Wesoła.BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,7m2 skł...

Warszawa (Wesoła) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (17 582 zł/m2)

3
1
63.7 m2
2018
15884307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27698807 15884307 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Śródmieścia przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,40 m2 składa się z:-oddzielne...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 164 zł/m2)

3
1
57.4 m2
1968
15884275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27698503 15884275 4-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. NowowiejskaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicyNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 81,58m2 składa się z:- 4 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety.Powierzchnia ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 700 000 PLN (20 838 zł/m2)

4
1
81.58 m2
1960
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15884211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696117 15884211 2-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. RakietnikówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju. Powierzchnia doda...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

2
1
45 m2
1958
15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696107 15884216 2-pokojowe mieszkanie w Ząbkach przy ul. Władysława ReymontaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,90m2 składa się z:- kuchni z oknem wychodzącym na balkon- salonu z klimatyzacją- sy...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

570 000 PLN (13 287 zł/m2)

2
1
42.9 m2
2000
15884199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696106 15884199 2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Powierzchnia dodatk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 175 000 PLN (25 543 zł/m2)

2
1
46 m2
2017
15884180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695938 15884180 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

859 000 PLN (19 977 zł/m2)

2
1
43 m2
2024