• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 18

15273489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14416441 15273489 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

353 710 PLN (7 074 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15266585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14236082 15266585 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek p...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

411 715 PLN (6 749 zł/m2)

2
-
61 m2
2022
15266184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14227596 15266184 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 61,06 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Budynek usytuowany jest w otoczeniu dużej ilości zieleni , z licznymi t...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

409 102 PLN (6 707 zł/m2)

2
-
61 m2
2022
15829682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26631228 15829682 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie na 2 pietrze w budynku przy Al.Henryka 35 w Chrzanowie .Garsoniera ma powierzchnie 22,88 m, do lokalu przynależy piwnnica o pow 7,5 m.Orgrzewanie,woda,prąd,kanalizacja.Jest po remoncie do wejśc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

165 000 PLN (5 500 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15877520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27571122 15877520 Gotowa do zamieszkania kawalerka zlokalizowana na parterze w budynku w Chrzanowie Małym.Mieszkanie o powierzchni 28,32 m2 jest w pełni wykończone i umeblowane. Do mieszkania przynależy ogródek oraz miejsce parkingowe na zamkniętym terenie. Zielona i ...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

425 000 PLN (15 179 zł/m2)

1
-
28 m2
2018
15753495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25198263 15753495 TYLKO U NAS !Na sprzedaż przestronne i pięknie wykończone 4-pokojowe mieszkanie w bardzo spokojnej i zielonej części Chrzanowa, ulica Fabryczna. LOKALIZACJA I KOMUNIKACJA:• Przystanek autobusowy około 200 m od budynku• Stacja PKP Chrzanów w odległośc...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

415 000 PLN (5 390 zł/m2)

4
1
77 m2
-