• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 114

15859879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27178546 15859879 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8900 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 683 PLN (9 020 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15859878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27178545 15859878 APARTEMENTY TWORZONE Z PASJĄ BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO i BEZ PODATKU PCC PROMOCJA WIOSENNA 8700 złm2, komórka lokatorska GRATIS Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji deweloperskiej. PARKITKA - ŁÓDZKA 166 to nowy a...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

455 880 PLN (8 767 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15868694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388847 15868694 Przestronne mieszkanie dwupokojowe położona na parterze w niskim bloku przy ul. Kosmicznej. W większym pokoju znajduje się duża wnęka, którą wykorzystano na zabudowanie pojemnej szafy. Alternatywnie można przenieść kuchnię we wnękę ( bliskie sąsied...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

275 000 PLN (5 392 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15882431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27663874 15882431 Do sprzedaży M-3, o powierzchni 52,4 m2, położone na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym w dzielnicy Ostatni Grosz. - oddzielne pokoje - z wnęki wygospodarowana sypialnia - kuchnia wraz z widocznymi meblami - łazienka razem z WC - w przedpokoju...

Częstochowa (Ostatni grosz) (Śląskie, gm. Częstochowa)

268 000 PLN (5 154 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15841627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26792537 15841627 Do sprzedaży M-3,o powierzchni 46,73 m2,położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym, Stare Miasto-Garibaldiego. Mieszkanie wolne, puste, gotowe do remontu. Dwa oddzielne pokoje, w jednym z nich balkon. Ładna, ustawna kuchnia. Łazienka razem z WC. W ...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

210 000 PLN (4 565 zł/m2)

2
-
46 m2
-
15878018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587776 15878018 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

335 220 PLN (8 822 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15878131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27589397 15878131 Nowoczesna inwestycja z mieszkaniami z ogrodem lub balkonem, zlokalizowana w pobliżu terenów zielonych, takich jak Aleja Brzozowa i Park Parkitka. Budynki wyposażone są w nowoczesny system monitoringu części wspólnych, co gwarantuje prywatność i b...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

422 676 PLN (8 993 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15866498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320749 15866498 Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy w samym sercu miasta.Mieszkanie bezczynszoweLokal w trakcie remontu – wymienione wszystkie instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa). Nowe podłogi – płyty OSB, przy...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

449 000 PLN (5 345 zł/m2)

3
-
84 m2
-
15866457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320747 15866457 Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Północy na poczatkowym odcinku ul. Michałowskiego. II piętro. W poblizu szkoły podstawowe, przychodnia , M1.Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. do własnej aranzacji. Dwustronne. Łazienka i WC osobno.Budynek...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

360 000 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15866560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320744 15866560 UWAGA!!!. NOWA NIŻSZA CENA!!! Trzypokojowe mieszkanie o pow. 58mkw położone w centrum miasta (ul. Kościuszki) na zapleczu alei NMP na II piętrze budynku z windą.Pokoje w mieszkaniu zostały przeprojektowane tworząc przejście z pokoju dziennego do dru...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

315 000 PLN (5 431 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15866496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320734 15866496 Mieszkanie w Centrum – Przestrzeń i Doskonała Lokalizacja!Na sprzedaż przytulne mieszkanie w centrum miasta, idealne dla osób ceniących wygodę i bliskość najważniejszych punktów usługowych. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana okolica – w pobliżu skl...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

279 000 PLN (5 365 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15866431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320723 15866431 Zapraszamy do zapoznania się ze sprzedażą nieruchomości tymu M-5Położonej w Częstochowie przy ulicy Wierzbowej, w bloku po termomodernizacji na IV piętrze. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe (wschód-zachód), cztery oddzielne pokoje, osobno łazienka z ...

Częstochowa (Raków-zachód) (Śląskie, gm. Częstochowa)

369 000 PLN (4 986 zł/m2)

4
-
74 m2
-