• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Czerwionka-Leszczyny Orzeszkowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Orzeszkowej i Czerwionka-Leszczyny

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15785206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25867717 15785206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMamy przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż ustawne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na jednym z bardziej cenionych osiedli w Jaśle przy ul. Szkolnej.Mieszkanie oferuje:- Bliskość infrastruktury: ...

Jasło (Jasło) (Podkarpackie, gm. Jasło)

294 900 PLN (5 898 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15891420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897101 15891420 Na sprzedaż mieszkanie 2pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul. Kickiego - do niewielkiego remontuMieszkanie składa się- duży pok pow 19m2 z balkonem o pow 3,5m2- pokój pow13m2- kuchnia pow 9m2 - przedpo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (14 460 zł/m2)

2
1
49.1 m2
1965
15884252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698461 15884252 Wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, w budynku z końca lat 50-tych. To propozycja dla osób, które szukają klimatu starej zabudowy i chcą urządzić wnętrze według własnej wizji.Najważniejsze informacje:2 niezal...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (19 111 zł/m2)

2
1
45 m2
1957
15800422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 4 pokoje z ogródkiem, parking 26213949 15800422 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 88,64 m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r., Wilanów, Błonia Wilanowskie.Sprzedawane z meblami, gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* salon z aneksem k...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 000 PLN (24 659 zł/m2)

4
-
88 m2
2018
15795076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne dwa pokoje, klima, garaż 26089591 15795076 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,52 m2, piętro 35 z windą, w budynku 2021r., Nowe Włochy.Gotowe do wprowadzenia się, w cenie meble i wyposażenie (klasy premium), wykończone z dbałością o szczegóły. Idealne dla singlasingielki lub pary. Mieszkanie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

846 000 PLN (16 588 zł/m2)

2
-
51 m2
2021
15771945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Eleganckie 2 pokoje przy Galerii Mokotów 25597384 15771945 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 57,36 m2, piętro 39 z windą w budynku z 2008r., Mokotów Służewiec.Gotowe do wprowadzenia się, meble ruchome do uzgodnienia, idealne singlasingielki, pary lub małej rodziny.Mieszkanie to:* salon 21,63m2 z aneksem kuch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 020 000 PLN (17 895 zł/m2)

2
-
57 m2
2008
15718393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje z balkonem, blisko parku 24552545 15718393 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, Białołęka Tarchomin.Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu, dostępne z meblami. Idealne dla rodziny.Mieszkanie to:* pokój z wy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (9 884 zł/m2)

4
-
86 m2
1989
15682854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 2 pokoje w kamienicy na Mokotowie 23886261 15682854 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 52 m2, piętro 44 bez windy, w nowoczesnej nadbudowie z 2011r. w kamienicy z 1935r., Stary Mokotów.Nowoczesne, stylowe wnętrze połączone z elegancją przedwojennej kamienicy, znakomite dla singlasingielki, pary lub inw...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 352 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
-
52 m2
1935
15627644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe studio w kamienicy blisko metra 22788131 15627644 Na sprzedaż studio 30 m2, piętro 13 bez windy, w budynku z 1932r., Wola Czyste.Mieszkanie po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* pokój z aneksem kuchennym: kanapa, stolik kawowy, szafka rt...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1932
15464841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje dla rodziny, blisko metro 19144964 15464841 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 53 m2, piętro 33 bez windy w budynku z 1961 r., Wola, Ulrychów.Mieszkanie czyste, zadbane, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem (obecnie są najemcy).Mieszkanie to:...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (16 038 zł/m2)

3
-
53 m2
1961
15412306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje gotowe do wprowadzenia się 17954643 15412306 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 15 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon 16 m2 z aneksem kuchennym 5 m2 i wyjśc...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (17 460 zł/m2)

3
-
63 m2
2007
15897150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995751 15897150 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne miejsce do inwestycji w mieszk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

563 381 PLN (20 866 zł/m2)

1
1
27 m2
2026