• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dąbrowa Górnicza Kościelna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kościelna

Znaleźliśmy 30 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Górnicza Dąbrowa

15889806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27862092 15889806 Mieszkanie na sprzedaż - Gołonóg, ul. Krasickiego Na sprzedaż kawalerka z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona przy ul. Krasickiego 57 w dzielnicy Gołonóg. Lokal znajduje się na parterze i posiada balkon. Mieszkanie daj...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

190 000 PLN (4 872 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15872279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489623 15872279 Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,2 m², położone w Dąbrowie Górniczej Mydlice Południe. Lokal znajduje się na 2. piętrze w budynku z windą i posiada balkon oraz przynależną piwnicę.Mieszkanie charakteryzuje się funkcjon...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

456 000 PLN (6 423 zł/m2)

3
1
71 m2
1981
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15358712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16754963 15358712 Mam przyjemność zaprezentować pięknie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Nieruchomość zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej  - Aleje przy ul. Krasińskiego - jest to doskonała lokalizacja z dogodnym dojazdem d...

Dąbrowa Górnicza, Krasińskiego

379 000 PLN (7 595 zł/m2)

2
1
49.9 m2
1950
15868358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27380841 15868358 WYSOKI STANDARD DĄBROWA GÓRNICZA MYDLICE 3 POKOJE BALKON GOTOWE DO ZAMIESZKANIA Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnej aranżacji o powierzchni 61,50m² , położone na VIII piętrze. Do...

Dąbrowa Górnicza (Mydlice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

529 000 PLN (8 672 zł/m2)

3
-
61 m2
1986
15887351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27781643 15887351 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m², usytuowane na 1. piętrze bez windy w bloku z lat 80-tych przy ul. Wojska Polskiego.Lokal bez sąsiadów bocznych, z dużym balkonem i pięknym widokiem oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń. Idealn...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

638 000 PLN (7 595 zł/m2)

3
-
84 m2
1980
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15785783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25892166 15785783 Na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie w Dąbrowie Górniczej.Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z osobnym WC, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. Rozstaw pomieszczeń jest komfortowy z ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

279 000 PLN (5 514 zł/m2)

2
-
50.6 m2
-