• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dębe Wielkie Armii Krajowej

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wielkie, Krajowej, Dębe i Armii

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15890670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882883 15890670 3-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe – ul. SzaserówBUDYNEK OSIEDLEMieszkanie położone jest na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku.NIERUCHOMOŚĆLokal o powierzchni 63,35 m² składa się z:przestronnego salonu z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 609 zł/m2)

3
1
64 m2
2010
15886706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765494 15886706 Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie.To propozycja dla osób, które cenią miejski styl życia, wygodę i dobrą inwestycję kapitału.Lokal składa się z:- przes...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2024
15884183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695939 15884183 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci WarszawyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 418 zł/m2)

3
2
67 m2
2005
15884176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695929 15884176 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Erazma CiołkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15884169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695926 15884169 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenneg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (35 714 zł/m2)

1
1
21 m2
1966
15884181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695923 15884181 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 86m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 33 m2 (ogrze...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 100 000 PLN (12 791 zł/m2)

4
1
86 m2
2011
15884146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695854 15884146 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. FlisakówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,5m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (12 747 zł/m2)

2
1
45.5 m2
2019
15884155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695852 15884155 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Szpitalnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynkuRok budowy: 1963 -Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji, co przekłada się na lepszą efektywność energe...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

560 000 PLN (11 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1963
15884151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695849 15884151 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Konik Polny BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

515 000 PLN (11 657 zł/m2)

3
1
44.18 m2
2025
15884149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695847 15884149 1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiW cenie całe wyposażenie.Mieszkani...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

1
1
32 m2
2001
15884119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695284 15884119 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-dwóch pokoi 15,8 m2 i ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (11 458 zł/m2)

2
1
48 m2
1953
15884120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695283 15884120 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Rakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchennego...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 393 zł/m2)

1
1
28 m2
2016