• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Daleszyce Błonie

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Daleszyce i Błonie

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15886688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży ciche dwupokojowe mieszkanie Natolin 27764073 15886688 Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina – ul. Lasek BrzozowyMościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m², położone przy cichej i kameralnej ulicy Lasek Brzozowy.Propozycja dla ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

638 000 PLN (14 667 zł/m2)

2
1
43.5 m2
1983
15840062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26764956 15840062 Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III piętrze w budynku bez windy, wybudowanym z cegły w 1992 roku.Lokalizacja: ...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

610 000 PLN (9 385 zł/m2)

3
1
65 m2
1992
15830655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe 6 pokoi na Ursynowie do sprzedaży 26676885 15830655 Przestrzeń, zieleń – 6-pokojowe mieszkanie 130 m² na Natolinie, blisko metraNa sprzedaż przestronne, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 130 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na warszawskim Ursynowie – Natolin. Idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (14 297 zł/m2)

6
1
129.4 m2
1995
15798082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26161407 15798082 Klimatyczne mieszkanie w zabytkowej kamienicyKołobrzeg ul. Szpitalna, przedstawiamy Państwu na sprzedaż obszerne, umeblowane mieszkanie 1 pokojowe o pow. 49,62 m2, (pow. po podłodze ok. 60 m2) położone na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy. Od...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

466 000 PLN (9 510 zł/m2)

1
1
49 m2
1899
15777265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25733216 15777265 Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, KołobrzegCena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność z udziałem w gruncie i częściach wspólnychKsięga wieczysta: tak, bez ob...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (16 646 zł/m2)

2
1
48 m2
2019
15772696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25617023 15772696 --- PRZESTRONNE 3 POKOJOWE MIESZKANIE --- BALKON --- ODDZIELNA KUCHNIA --- SOSNOWIEC SIELEC--- DO ARANŻACJI --- Oferujemy do sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,11m2 usytuowane na VII piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy - SIEL...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

427 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
-
61 m2
1992
15661859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23489316 15661859 Kołobrzeg ul. Jedności Narodowej na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,47 m2 Mieszkanie położone jest na I piętrze w budynku IV piętrowym bez windy.Budynek został wzniesiony w okresie przedwojennym z czerwonej cegły a w latach 2005 do 2006 roku...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

630 000 PLN (9 545 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15627271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22779183 15627271 Cena do negocjacji !!!Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu.Lokal umeblowany i wyposażony - wszystko wliczone w cenę nieruchomości.DIVA SPA to nowoczesny h...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

490 000 PLN (15 313 zł/m2)

2
-
32 m2
2009
15624523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22705735 15624523 Komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji, odległość od morza zaledwie 300m!Na sprzedaż gustownie urządzony jednopokojowy apartament o pow. 31,99 m2 z dużym balkonem od strony zachodniej usytuowany na I piętrze w budynku z cichobieżną windą z 20...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

1
1
31 m2
2016
15480788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19516984 15480788 Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 22,41 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza.Apartament, zarządzany jest przez czterogwiazdkowym hotelu DIVA SPA.Lokal umeblowany i wyposażony w standardzie hotelowym ...

Kołobrzeg (Nadmorska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

385 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
22 m2
2009
15292268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14949500 15292268 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,60 m2 położone na II piętrze w budynku bez windy Budynek mieszkalny, murowany z cegły, IV kondygnacyjny po kompletnej i gruntownej modernizacji w 1994 roku.W ostatnich latach przeprowadzono remonty, m.in. u...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

380 000 PLN (10 270 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15235992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 13492108 15235992 WIDOK NA MORZETOP LOKALIZACJA w USTRONIU MORSKIM20 m od plaży.Przedstawiam Państwu apartament o powierzchni 48,64 metrów kwadratowych, położony w kameralnym i urokliwym Ustroniu Morskim przy ul. Okrzei na pierwszym piętrze w budynku z windą.Link do f...

Ustronie Morskie (Zachodniopomorskie, gm. Ustronie Morskie)

1 350 000 PLN (28 125 zł/m2)

2
-
48 m2
2021