• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Drawno Choszczeńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drawno i Choszczeńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15891007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27884568 15891007 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie DO WPROWADZENIA z ogródkiem 62,5 m² Żyrardów CentrumNowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 62,5 m², położone na parterze budynku z 2023 roku na Osiedlu Artystycznym w Żyrardowie. Lokal użytkowany od...

Żyrardów (Mazowieckie, gm. Żyrardów)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
2023
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15889624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856555 15889624 Na sprzedaż mieszkanie M4 o powierzchni 62m2 zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej przy al. Piłsudskiego na osiedlu Manhattan.Mieszkanie składa się z : kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, sypialni oraz pokoju dziennego powiększonego kosztem małej sypialn...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

439 000 PLN (7 081 zł/m2)

2
1
62 m2
1980
15885040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716133 15885040 Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowane w Rudzie Śląskiej przy ul. Szymały. Nieruchomość usytuowana jest na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia brak sąsiadów nad głową oraz większą prywatność. Lokal wymaga re...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15874971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520990 15874971 Na sprzedaż oferuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy w miejscowości Szczytnica.Lokal jest po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych, co czyni...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

240 000 PLN (5 217 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15872148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485993 15872148 OPIS NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane na 1. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie (blok 211).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób ...

Bełchatów (Łódzkie, gm. Bełchatów)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1971
15870867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27442912 15870867 Na sprzedaż świetne mieszkanie w Sosnowcu na Dańdówce o powierzchni 44m2. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, a co za tym idzie piętro nie stanowi problemu :) Mieszkanie znajduje się w bloku, który przeszedł w 2023r odnowienie z ...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

260 000 PLN (5 909 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15870430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27428416 15870430 WYJĄTKOWA OFERTA Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Ostrołęka, ul. Goworowska 30Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m², położone na trzecim piętrze solidnego budynku z pustaka...

Ostrołęka (Mazowieckie, gm. Ostrołęka)

400 000 PLN (6 667 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15869781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408259 15869781 Na sprzedaż mieszkanie 59 m² Sławków, osiedle PCKOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m², położone w Sławkowie na osiedlu PCK, na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku.Układ mieszkania:- 3 ustawne pokoje- oddzielna kuchnia- łazienka-...

Sławków (Śląskie, gm. Sławków)

250 000 PLN (4 237 zł/m2)

3
2
59 m2
1980
15869120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27401496 15869120 Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej o powierzchni 30m2. Nieruchomość nie posiada balkonu ale za to jedno duże okno wynagradza to w 100%. Okolica zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych punktów codziennego ż...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

185 000 PLN (6 167 zł/m2)

1
1
30 m2
1970
15868259 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369881 15868259 Parter 3 pokoje 53,71 m² balkon z widokiem na zieleń piwnica niski czynsz dostępne od rękiNa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 53,71 m² w Stargardzie (Starówka). Świetna lokalizacja wszędzie blisko: sklepy, punkty usługowe, komunikac...

Stargard (Zachodniopomorskie, gm. Stargard)

390 000 PLN (7 358 zł/m2)

3
1
53 m2
1968
15854210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27071838 15854210 Oferuję na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w nowym budynku z 2024 roku przy ulicy Artyleryjskiej w Kołobrzegu.Główne atuty nieruchomości NOWE BUDOWNICTWO 2024 ROK DUŻY BALKON PONAD 12 m² Z WIDOKIEM NA KATEDRĘ WYSOKI STANDARD WYKOŃCZENIA WYKUPIONE MIE...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

595 000 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2024