• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Drawno Choszczeńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Drawno i Choszczeńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15875176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27525725 15875176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINowy (przez nikogo wcześniej nie zamieszkały), wykończony w wysokim standardzie, dwupokojowy apartament położony na warszawskiej Woli, tuż obok metra Rondo Daszyńskiego. Lokal usytuowany jest na 4 z 8 pięter. Mie...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 285 000 PLN (32 125 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15847303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjna perełka: z możliwością podzielenia 26905944 15847303 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Uwaga: Pierwsze 4 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania potencjalnych możliwości aranżacyjnych nieruchomości. Wizualizacje mają ...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 299 000 PLN (10 561 zł/m2)

4
-
123 m2
1905
15836487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
W sprzedaży do 21.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711937 15836487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 449 zł/m2)

4
2
96 m2
1965
15673886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Topowa lokalizacja. Dwa pokoje z potencjałem 23718969 15673886 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Uwaga: Pierwsze 3 zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizacje, przygotowane w celu zaprezentowania potencjalnych możliwości aranżac...

Gdynia (Wśm) (Pomorskie, gm. Gdynia)

426 000 PLN (11 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1950
15485518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19617874 15485518 Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, przy metrze Młynów -Żytnia nr 79.Układ jest następujący: duży pokój pow.21m2, sypialnia 15.1m2, kuchnia -8,4m2, łazienka 3,3m2; hol 3.7m2Na podłogach w pokojach parkiet dębowy; duże okna pcv d...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (14 971 zł/m2)

2
1
52.1 m2
1954
15894288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27939532 15894288 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy! Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spoko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 990 PLN (13 805 zł/m2)

2
1
43.1 m2
1950
15894286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939530 15894286 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 91,4 m², położone w samym sercu Trzebnicy – tuż przy parku Lokalizacja: ścisłe centrum, wszystko w zasięgu kilku minut spaceremMieszkanie 3 pokoje (2 przestronne sypialnie ok. 15–20 m²) oddzielna, jas...

Trzebnica (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

644 999 PLN (6 869 zł/m2)

3
1
93.9 m2
1910
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż 59m2 Bemowo 2 pok z balkonem blisko metra 27889989 15891145 Biuro Nieruchomości Mościcki ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie, przy ul. Kazubów. To idealna propozycja dla rodzin, par, inwestorów oraz wszystkich, którzy szukają mieszkania w bardzo...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

648 000 PLN (10 900 zł/m2)

2
1
59.45 m2
1987
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016