• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Dzierzążenko Widokowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Widokowa i Dzierzążenko

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946417 15894601 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,2 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego, 6-piętrowego apartamentowca z 2011 roku, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Lokal jest własnościowy z księgą wieczystą.Nieruchomość znajduje się na str...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

2
1
52 m2
2011
15888028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27799894 15888028 Bezczynszowe 2 pokoje w sercu jeździeckiego Baborówka – blisko Pałacu! Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,9 m², położone na pierwszym piętrze w spokojnej miejscowości Baborówko (gm. Szamotuły). To idealna propozycja dl...

Baborówko (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

370 000 PLN (6 177 zł/m2)

2
1
59.9 m2
1980
15882876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673194 15882876 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na zamkniętym osiedlu Panoramika. Na powierzchnię 49,71 m2 składają się:• salon z dużym stołem jadalnianym i wypoczynkiem z funkcją spania,• sypialnia z dużą, wygodną szafą ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

655 000 PLN (13 176 zł/m2)

2
1
49.71 m2
2021
15872299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27490002 15872299 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

472 260 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
55.56 m2
2026
15868529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27385171 15868529 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

494 728 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
62.23 m2
2026
15867969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27360090 15867969 Kameralne Zawady – nowoczesna inwestycja mieszkaniowaZapraszamy do zapoznania się z ofertą inwestycji Kameralne Zawady, zlokalizowanej przy ul. Św. Krzysztofa, na spokojnym i cenionym osiedlu Zawady. To propozycja dla osób, które szukają połączenia n...

Białystok (Zawady) (Podlaskie, gm. Białystok)

519 135 PLN (7 950 zł/m2)

3
1
65.3 m2
2026
15856064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w centrum przy Starym Browarze! 27082501 15856064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 58 m², położonego w doskonałej lokalizacji w centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi, w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta. Nieruchomość znajduje się zaledwie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (10 328 zł/m2)

3
1
58 m2
1950
15823642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26621212 15823642 Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie – jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego!Apartament w pierwszej linii brzegowej !Na sprzedaż apartament 2 pokojowy.Rewal, ul.Klifowa.-...

Rewal (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

974 441 PLN (29 900 zł/m2)

2
-
32.59 m2
2025
15773244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632138 15773244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziśOtoczenie nieruchomości: Ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin. To lokalizacja o doskonałej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15887601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament potencjał na krótki najem Motława 27787857 15887601 Nowa Lastadia, 92 m², centrum Gdańska apartament idealny pod short stay!Oferta skierowana do inwestorów poszukujących nieruchomości o wysokim standardzie i atrakcyjnych widokach, z potencjałem dochodu z wynajmu krótkoterminowego.Inwestycję polecamy z...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 799 000 PLN (19 554 zł/m2)

4
2
92 m2
2006
15883034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673562 15883034 Na sprzedaż całkowicie nowe, wykończone dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Rostockiej 21. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki, w korytarzu jest duża szafa wnękowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania ponad 45...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

580 500 PLN (12 900 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15866614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27321631 15866614 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym na nowoczesnym Osiedlu Jagiellońska przy ul. Jagiellońskiej 55E na warszawskiej Pradze-Północ. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości wykończonej w ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (22 727 zł/m2)

3
-
66 m2
2024