• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Frednowy

Znalezionych ofert: 1

15793523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26039838 15793523 Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz okno i słyszysz tylko śpiew ptaków i szum drzew, a Iława jest na wyciągnięcie ręki. Brzmi jak sielanka? Tego mieszkania szukasz właśnie Ty! To 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku we Fre...

Frednowy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

195 000 PLN (4 722 zł/m2)

2
1
41.3 m2
1976