• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Łostowice

Znalezionych ofert: 67

15846529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 63,84 m² | miejsce postojowe i komórka 26889436 15846529 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,84 m², położone w budynku C1 na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie w spokojnej części Gdańsk - MaćkowyTo idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajemKup...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

702 240 PLN (11 147 zł/m2)

3
1
63 m2
2023
15876980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem | Miejsce postojowe w cenie 27559793 15876980 Na sprzedaż komfortowe, wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego mieszkania, jak i dla inwestorów do dalszego wynajmu. Dodatkowym atutem jest naziemne miejsce postojowe w cenie mieszkan...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15886284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Łostowice | 2 pokoje | balkon | parking 27751556 15886284 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone w nowoczesnym budynku. Lokal znajduje się na parterze i  posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz nowoczesne wykończenie. Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, dzięki czemu istnieje możliwość pr...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

599 000 PLN (14 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15722466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem Gdańsk Łostowice Podleckiego 24619264 15722466 Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Mieszkanie dostępne od zaraz, umów się na prezentację już dzisiaj. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 32,73 m2, położone w Gdańsku przy ul. Podleckiego (dzielnica Gdańsk Łostowice) z możliwością wydzielenia ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

429 000 PLN (12 257 zł/m2)

2
1
35 m2
2014
15819836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż mieszkanie 63 m² w Gdańsku! 26592281 15819836 Mieszkanie na sprzedaż 63 m² w świetnej lokalizacji Gdańska! LOKALIZACJA: Ulica Ametystowa to miejsce, które łączy doskonałą komunikację z centrum Gdańska z bliskością terenów zielonych i pełnej infrastruktury miejskiej. W najbliższej okolicy znajduj...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

828 000 PLN (13 143 zł/m2)

3
1
63 m2
2003
15741655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24978391 15741655 4 POKOJOWE MIESZKANIE, WYKOŃCZONE, GOTOWE DO WPROWADZENIA.ATUTY:- 2 balkony- wykończone gotowe do wprowadzenia,- nowoczesny budynek z wideo-domofonem,- osiedle zamknięte z monitoringiem,- miejsce w hali garażowej,- prywatne miejsce postojowe zewnętrz...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (12 250 zł/m2)

4
2
73.39 m2
2019
15870790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3pok. gotowe do zamieszkania-Łostowice 27439259 15870790 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz nowoczesnego, funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, które łączy wysoki standard wykończenia z wygodą codziennego ...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
-
59 m2
2018
15886711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27765683 15886711 LOKALIZACJA: Osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców....

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

490 000 PLN (13 611 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15884731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27710215 15884731 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu Quercus w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice. To propozycja dla osób, które chcą się wprowadzić bez remontu i mieć wygodną bazę do codziennego życia.Atuty nieruchomośc...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (14 995 zł/m2)

2
-
39.28 m2
2023
15879006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hot oferta ! 3 pokoje ! Oddzielna kuchnia ! 27603697 15879006 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!Przedstawiam Państwu funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Gdańsku, na ulicy Niepołomickiej - idealne dla pary, rodziny, lub jako inwestycja pod wynajem. Atrakcyjna trzypokojowa nieruchomość, poło...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (12 356 zł/m2)

3
1
59 m2
2024
15844705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26844036 15844705 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30 m², położona na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska Południe.Telefon: 793018190...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

429 000 PLN (14 300 zł/m2)

1
-
30 m2
2019
15872892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 poziomowe z miejscem w hali garażowej 27504151 15872892 MIESZKANIE: Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie,, 3-pokojowe, przestronne, rozkładowe, IDEALNE DLA RODZINY szukającej przestrzeni, spokoju i świetnej komunikacji, jak i  NA INWESTYCJĘ, poożone w Gdańsku (dzielnica Łostowice - Vivere Verde) o powierzc...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (9 855 zł/m2)

3
2
76 m2
2021