• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Chwaszczyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chwaszczyńska

Znaleźliśmy 1,363 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdańsk

15829595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza 26628777 15829595 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15828985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe mieszkanie w sercu Wrzeszcza! 26598231 15828985 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOSCI:- funkcjonalny układ,- niezależna kuchnia z oknem,- kapitalna lokalizacja,- 8 minut pieszo do Galerii Bałtyckiej,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus, SKMPKM,- pełne zaplecze usługo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (10 306 zł/m2)

4
1
62 m2
1930
15884394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, singla lub pod wynajem! 27700511 15884394 LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Kowalach, przy ul. Zeusa - w spokojnej i dobrze skomunikowanej części aglomeracji trójmiejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, punkty usługowe, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zap...

Gdańsk (Kowale) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15897570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28006454 15897570 Zamieszkaj blisko natury i miasta – 3 pokoje w Gdańsku Zakoniczyn Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdańska. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego bu...

Gdańsk (Zakoniczyn) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

620 000 PLN (11 071 zł/m2)

3
1
56 m2
2002
15746031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25069277 15746031 Stylowe mieszkanie na osiedlu Albatros Towersz pięknym widokiem ul. Al. Rzeczypospolitej Gdańsk Przymorze MałeAlbatros Towers to kompleks pięciu 17-piętrowych nowoczesnych apartamentowców wykonanych w najwyższym standardzie. W budynku lobby z portier...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

834 500 PLN (18 825 zł/m2)

2
1
44.33 m2
2013
15897219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27997825 15897219 Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Jasińskiego na Osiedlu Optima wybudowanym przez Inpro.Na terenie osiedla dostępnych jest wiele atrakcyjnych udogodnień dla mieszkańców, między innymi takich jak: zewnętrzna siłownia, duże place zabaw i wiel...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (14 583 zł/m2)

2
2
48 m2
2024
15806121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26324181 15806121 Oferta bez prowizji Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Kartuska• Lokalizacja: mieszkanie położone Gdańsku Jasieniu przy ul. Kartuskiej. Bdb. dojazd do centrum Gdańska, obwodnicy, lotniska.• Powierzchnia mieszkania 36m2m2 składa się z jednego pokoju z aneks...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

412 000 PLN (11 444 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15895683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962881 15895683 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (25 436 zł/m2)

1
1
57.36 m2
2024
15895458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962878 15895458 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 34,92 m² I piętro Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.To doskonała propozycja...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

466 500 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2027
15895332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962017 15895332 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Gdańsk - Stogi, w niedalekiej odległości od morza i terenów rekreacyjnych.Gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmu. Układ mieszkania:- dwa jasne pokoj...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (12 222 zł/m2)

2
1
40.01 m2
1932
15895594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962205 15895594 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 64,36 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany w wyjątkowej inwestycji Pino Resort na Wyspie Sobieszewskiej.Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym (30,65 m²), który d...

Gdańsk (Wyspa sobieszowska) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 049 000 PLN (16 299 zł/m2)

2
1
64.36 m2
2025
15871979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament inwestycyjny z widokiem na Motławę 27483922 15871979 Doskonała propozycja dla inwestora szukającego rentownego apartamentu na Gdańskim Śródmieściu w prestiżowej inwestycji Nadmotławie, wybudowanej w 2022r.  - Najem jest obsługiwany przez firmę zewnętrzną, dzięki czemu kupujący zyskuje nieruchomość zara...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 099 000 PLN (25 598 zł/m2)

4
2
82 m2
2022